شنبه 01 اردیبهشت 1397 14:25:17

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 38179

تاریخ انتشار : 05/01/1395 - 10:44

فرماندار سوادکوه خبر داد

آمادگی سوادکوه برای موج دوم تعطیلات نوروزی

فرماندار سوادکوه گفت: با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی پیش‌بینی می‌شود شاهد حضور حجم گسترده‌ای از مسافران در موج دوم تعطیلات نوروزی در این شهرستان باشیم.

آمادگی سوادکوه برای موج دوم تعطیلات نوروزی

به گزارش سوادکوه آنلاین، عبدالجواد توحیدی‌مقدم امروز طی گفت‌و‌گویی با اشاره به ترافیک شب گذشته و صبح امروز محور سوادکوه، گفت: ترافیک محور سوادکوه در ۲۴ ساعت گذشته سنگین و نیمه‌سنگین بوده است.

وی از استقرار حدود ۱۷ هراز نفر از مسافران نوروزی از روز سهشنبه در شهرستان سوادکوه خبر داد و افزود: نیمی از افراد مستقر در شب سه شنبه به دلیل ترافیک محور سوادکوه بوده است که یک‌هزار و ۵۵۰ نفر در چادر‎های مسافرتی، هزار و ۲۰۰ نفر در خانه‌مسافر‌ها، ۲ هزار و ۳۵۰ نفر در کمپ‌های مختلف، ۱۴۵ نفر در اماکن مربوط به آموزش و پرورش، ۲۴ نفر در مهمان‌پذیر‌ها، یک‌هزار و ۵۰۰ نفر در سایر اماکن اقامتی و حدود ۱۰ هزار نفر در روستا‌های شهرستان سوادکوه مستقر شدند.

فرماندار شهرستان سوادکوه با اشاره به ترافیک نیمه‌سنگین روز گذشته در محور سوادکوه به پیش‌بینی حجم مسافرت‌های موج دوم تعطیلات نوروزی اشاره کرد و بیان داشت: با توجه به شرایط مساعد آب و هوایی پیش‌بینی می‌شود شاهد حضور حجم گسترده‌ای از مسافران در موج دوم تعطیلات نوروزی باشیم و شهرستان سوادکوه آمادگی لازم برای استقبال از مسافران را دارد.

توحیدی‌مقدم با بیان اینکه حجم گسترده مسافران و وجود گلو‌گاه‌های ترافیکی در شهرستان را می‌توان از دلایل مهم ترافیک محور سوادکوه عنوان کرد، افزود: مردم شهرستان سوادکوه، مسئولان شهری و روستایی آمادگی لازم برای استقبال و استقرار مسافران در شهرستان را دارند.

رئیس شورای اداری شهرستان سوادکوه درباره تأثیر حضور پلیس‌راه در محور سوادکوه برای مدیریت ترافیک و جلوگیری از ایجاد مسیر‌های متعدد موازی، گفت: دوری از پلیسی کردن مسیر و تلاش برای راهنمایی و هدایت مسافران در اولویت فعالیت مدیریت محور سوادکوه قرار دارد و اقدامات پلیسی به عنوان آخرین راهکار مدیریت ترافیک محور سوادکوه خواهد بود و نحوه فعالیت پلیس‌راه محور سوادکوه بررسی می‌شود تا اشکالات احتمالی رفع شود.


منبع : سوادکوه خبر
دیدگاه شما در مورد : آمادگی سوادکوه برای موج دوم تعطیلات نوروزی

آمادگی سوادکوه برای موج دوم تعطیلات نوروزی

  • پربازدیدترین ها