جمعه 01 تیر 1397 19:37:07

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 38148

تاریخ انتشار : 08/01/1395 - 13:37

با Google Now پیامک‌ها خوانده می‌شود

اکنون به دستیار صوتی گوگل در اندرویدقابلیتی اضافه شده که می‌تواند پیامک‌های شما را بخواند و امکان پاسخ‌گویی را برای شما مهیا کند.

با Google Now پیامک‌ها خوانده می‌شود

به گزارش سوادکوه آنلاین، دستیار صوتی گوگل در اندروید، روز به روز در حال توسعه است، و اکنون به آن قابلیتی اضافه شده است که می‌تواند پیامک‌های شما را بخواند و امکان پاسخ‌گویی را برای شما مهیا کند.

 این ویژگی‌ که بسیار کاربردی است در نسخه جدید "Google Now" قرار گرفته است و لازم به ذکر است که توسعه آن هنوز به پایان نرسید است و شما به زودی شاهد قابلیت‌های جدید و کاربردی در "Google Now" خواهید بود.
 
اگر اکنون به "Google Now" بگویید آخرین پیامک‌های من را نشان بده، در پاسخ این دستیار صوتی پنج پیامک دریافتی آخر شما را نمایش می‌دهد. شما هر کدام را انتخاب کنید، "Google Now" برای شما می‌خواند و امکان پاسخ‌گویی را مهیا می‌کند.
 
برای مشاهده پیامک‌ها باید دو جمله "show me my last messages” یا "show me my latest messages” را در "Google Now" به‌کار بگیرید.
 
تنها نکته قابل ذکر در این قابلیت جدید در "Google Now" این است که تاکنون این قابلیت برای پیامک‌های دریافتی از طریق اپراتور قابل استفاده است و با آن نمی‌توانید پیام‌های صوتی گوگل را جستجو کنید. قطعا در به‌روزرسانی‌های دیگر شاهد قابلیت‌های بیش‌تری در "Google Now" خواهیم بود، مثلا خواندن پیام‌های متنی اپلیکیشن‌های ارتباطاتی و پیام‌رسان.


منبع : itsn.ir
دیدگاه شما در مورد : با Google Now پیامک‌ها خوانده می‌شود

با Google Now پیامک‌ها خوانده می‌شود

  • پربازدیدترین ها