یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 05:29:34

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 38103

تاریخ انتشار : 06/01/1395 - 12:52

آمریکایی‌ ها چقدر پس انداز می کنند؟

نتایج یک بررسی نشان می دهد که تنها یک نفر از چهار آمریکایی پس انداز می کند.

آمریکایی‌ ها چقدر پس انداز می کنند؟

به گزارش سوادکوه آنلاین، نتایج یک بررسی نشان می دهد که تنها یک نفر از چهار آمریکایی پس انداز می کند.

یک موسسه تحقیقات شغلی اعلام کرده که حدود 26 درصد از کارگران متاهل می گویند که همسرشان کمتر از هزار دلار پس انداز می کند. 16 درصد دیگر گفته  اند که پس انداز آنها بین هزار تا 10 هزار دلار برای دوران بازنشستگی است.
 
درحالی که کارگران جوان در شروع کار خود هنوز راه طولانی در پیش دارند، این راه حل خوب و ایمن است که هرکدام از آنها کمتراز هزار دلار برای آرامش خود در دوران بازنشستگی پس انداز کنند.
 
پیشنهاد کارشناسان پس انداز 10 درصد یا بیشتر از درآمد در هر سال است.به هر میزان درآمد داشته باشید، پس انداز می تواند متغیر باشد؛اگر30 هزار دلار درآمد در هر ماه دارد،باید 3 هزار دلار در هر سال پس انداز داشته باشد.
 
این گزارش نشان می دهد که 27 درصد از زوج ها کمتر از  10 درصد درآمدشان را پس انداز کرده اند.
 
اکثر مردم می گویند مخارج روز به روز افزایش می یابد.حقوق کم،هزینه های آموزشی و پرداخت بدهی ها سبب می شود که پس انداز سخت تر شود.
 
اما بعضی از خبرها هم خوب است. بررسی ها نشان می دهد که در حال حاضر وضعیت پس انداز برای دوران بازنشستگی بعد از سالهای 2009 بهتر شده است.
 
هر درآمد کم کوچکی می تواند کمک کند و مفید باشد. دورانی که شما جوان هستید، قبل از اینکه کار را شروع کنید، باید بدانید که ترک یک روز از شغلی که دارید، چقدر هزینه دارد.
 
یک بخش دیگر از نتایج این گزارش حاکی است، که 70 درصد از درآمد سالانه پیش از بازنشستگی برای زندگی راحت تر هزینه می شود.بررسی وضعیت نزدیک به نیمی از کارگران نشان می دهد که آنها هرگز پیش بینی نمی کنند که در آینده چه چیزی نیازدارند.


منبع : ایسنا
دیدگاه شما در مورد : آمریکایی‌ ها چقدر پس انداز می کنند؟

آمریکایی‌ ها چقدر پس انداز می کنند؟

  • پربازدیدترین ها