جمعه 01 تیر 1397 00:39:48

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 38062

تاریخ انتشار : 04/01/1395 - 11:16

فرماندار سوادکوه‌شمالی خبر داد

بومی‌سازی دستور‌العمل ملی اجرای اقتصاد مقاومتی

فرماندار شهرستان سوادکوه‌شمالی از بومی‌سازی دستور‌العمل ملی اجرای اقتصاد مقاومتی بعد از ابلاغ به شهرستان خبر داد.

بومی‌سازی دستور‌العمل ملی اجرای اقتصاد مقاومتی

به گزارش سوادکوه آنلاین، محمد‌رضا منصوریان امروز طی گفت‌و‌گویی با تبریک عید نوروز به ظرفیت‌های شهرستان سوادکوه‌شمالی برای اجرایی کردن محور‌های اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: دستور‌العمل ملی اجرای اقتصاد مقاومتی بعد از ابلاغ به شهرستان، بومی‌سازی می‌شود.

وی با اشاره به تهیه مجموعه مطالعات توسعه‌ای شهرستان سوادکوه‌شمالی و انتشار آن در سایت فرمانداری شهرستان برای جذب سرمایه‌گذاران افزود: شهرک صنعتی بشل سوادکوه‌شمالی دارای ۸۰ واحد فعال است و ظرفیت افزایش تا ۲۰۰ واحد فعال را دارد.

فرماندار شهرستان سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از مواد اولیه و خام کارخانه‌های شهرستان در همین منطقه تولید می‌شود، خاطر‌نشان کرد: کمک دولت به توسعه فعالیت‌های صنعتی در شهرستان سوادکوه‌شمالی برای توسعه مورد پیگیری جدی‌تر قرار می‌گیرد.

منصوریان با اشاره به اینکه در صورت حل موانع اشتغال‌زایی و همکاری ادارات و نهاد‌های مختلف و کمک دولت به طرح‌های پیشنهادی شاهد افزایش اشتغال‌زایی در شهرستان سوادکوه‌شمالی خواهیم بود، خاطر‌نشان کرد: استفاده مناسب از توانمندی‌های شهرستان می‌تواند منجر به افزایش اشتغال تا ۴ هزار نفر را فراهم کند.

رئیس شورای اداری شهرستان سوادکوه‌شمالی درباره ظرفیت‌های دیگر این شهرستان اشاره کرد و گفت: تامین منابع آب کشاورزی، توسعه کشت جایگزین که در منطقه لفور به صورت آزمایشی آغاز شده است و توسعه گردشگری از توانمندی‌های دیگر شهرستان سوادکوه‌شمالی برای توسعه است.


منبع : سوادکوه خبر
دیدگاه شما در مورد : بومی‌سازی دستور‌العمل ملی اجرای اقتصاد مقاومتی

بومی‌سازی دستور‌العمل ملی اجرای اقتصاد مقاومتی

  • پربازدیدترین ها