شنبه 25 آذر 1396 12:47:18

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 38034

تاریخ انتشار : 03/01/1395 - 17:18

مسئول بسیج رسانه سوادکوه خبر داد

اعزام اعضای بسیج رسانه سوادکوه جهت پوشش رسانه‌ای کاروان‌های راهیان نور

مسئول بسیج رسانه سوادکوه از اعزام اعضای بسیج رسانه این شهرستان جهت پوشش رسانه‌ای کاروان‌های راهیان نور خبر داد.

اعزام اعضای بسیج رسانه سوادکوه جهت پوشش رسانه‌ای کاروان‌های راهیان نور

علیرضا ذاکری در گفت‌وگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین ضمن تبریک سال نو، اظهار کرد: با وجود حجم گسترده از تبلیغات سوء دولت های مخالف و معاند نظام اسلامی، باز هم شاهد آن هستیم که جوانان کشور در مناسبت های مختلف با حضور در صحنه با نظام اسلامی تجدید بیعت کردند.

وی خاطر نشان کرد: یکی از صحنه های این حضور و علاقه مندی به آرمان های نظام و انقلاب حضور پرشور و سالانه جوانان نسل سوم و چهارم انقلاب در یادمان ها و زیارتگاه های هشت سال دفاع مقدس در قالب کاروان های راهیان نور است.

مسئول بسیج رسانه سوادکوه تاکید کرد: از آنجا که بازدید از این مناطق یادآور رشادت‌ها و دلاوری‌های جوانان این مرز و بوم در دفاع از اسلام و ولایت فقیه و به عبارت دیگر یادآور مفاهیمی است که در تقابل با اهداف نظام سلطه هستند، هر ساله و در آستانه این حرکت عظیم مردمی دولت های مخالف و معاند نظام هجمه گسترده‌ای به این حرکت وارد می کنند.

ذاکری تصریح کرد: با این مقدمه به خوبی نمایان می‌شود که در این سو نیز رسانه های جبهه انقلاب باید تمام تلاش خود را متوجه پوشش گسترده این حرکت عظیم کنند و بسیج رسانه شهرستان سوادکوه جهت پوشش رسانه‌ای کاروان‌های راهیان نور این شهرستان پنج عضو خود را در تاریخ پنجم فروردین سال جاری به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهد کرد.

وی افزود: این تیم رسانه‌ای متشکل از سه عکاس، یک تصویربردار و یک خبرنگار است.

مسئول بسیج رسانه سوادکوه در پایان گفت: باید با استفاده از ابزارهای رسانه ای و پوشش مناسب خبری جهت تقویت فکری و اعتقادی جوانان ایران اسلامی گام برداریم تا از این طریق بتوانیم مفاهیم و ارزشهای انقلابی و دینی را از نسل‌های اول انقلاب به نسل‌های جدید انتقال دهیم.دیدگاه شما در مورد : اعزام اعضای بسیج رسانه سوادکوه جهت پوشش رسانه‌ای کاروان‌های راهیان نور

اعزام اعضای بسیج رسانه سوادکوه جهت پوشش رسانه‌ای کاروان‌های راهیان نور