سه شنبه 26 دی 1396 22:40:49

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 38028

تاریخ انتشار : 03/01/1395 - 01:47

در امور شهرداری‌ها

شهردار پل سفید مشاور استاندار مازندران شد

شهردار پل سفید مشاور استاندار مازندران در امور شهرداری‌ها شد.

شهردار پل سفید مشاور استاندار مازندران شد

به گزارش سوادکوه آنلاین، رمضان پارياو شهردار پل سفيد به عنوان مشاور استاندار مازندران در امور شهرداري ها منصوب شد.

استاندار مازندران در جلسه شوراي سازمان همياري شهرداري‌هاي مازندران گفت: بارها در جلسات مختلف نسبت به زيباسازي ورودي شهرها و فضاي شهري تاکيد مي‌شود اما نمي‌دانم چرا مصوبات جلسات پيگيري و اجرا نمي‌شود.

استاندار مازندران در آخرين جلسه شوراي سازمان همياري شهرداري‌هاي مازندران و نشست ماهانه شهرداران در تالار سالار دره اظهار کرد: جاي بسي خوشحالي است امروز در سازمان همياري شهرداري‌هاي مازندران در سايه تعامل، کارهاي بسيار خوبي در حال انجام است.

ربيع فلاح‌جلودار با اشاره به اينکه درآمد شهرداري‌ها بسيار اندک بوده و خيلي از شهرداري‌ها برنامه مناسبي براي درآمد پايدار ندارند، افزود: در حال حاضر ايجاد درآمد به شکل سنتي براي شهرداري‌ها مضر است و شهرداري‌ها بايد به انجام کارهايي که منشاء علمي و مطالعاتي دارند روي آورند.

استاندار مازندران با بيان اينکه شهرداران بايد مشاوران علمي داشته باشند، تصريح کرد: در سال همدلي و هم‌زباني همه گروه‌ها و اقشار بايد براي پيشبرد اهداف استان يک‌دل و متحد بوده تا در سايه تعامل، کارها به نحو احسن پيش رود.

وي ورودي‌هاي شهرهاي استان را زيبنده مازندران ندانست و ادامه داد: استاندار مازندران فلاح‌جلودار با بيان اينکه شهرداران نمونه استان به عنوان مشاوران استاندار مي‌توانند نقش مهمي در کمک به شهرداران و نظارت بر عملکرد ديگر شهرداران ايفا کنند از شهرداران حاضر خواست با راي‌گيري شهرداران نمونه استان را انتخاب کنند.

پس از راي‌گيري، شهرداران رامسر، بابل، قائم‌شهر، بابلسر، پل‌سفيد، نور و رامسر به عنوان مشاوران استاندار در شهرداري‌هاي مازندران منصوب شدند.


منبع : فارس
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پاسخ به نظر چهار شنبه 04 فروردین 1395 - 14:01
    امیر علی اسدی

    ارزوی موفقیت برای شهردار فعال و زحمت کش شهر پلسفید مرکز شهرستان سوادکوه را داریم و خدمت ایشان این موفقیت را تبریک عرض میکنیم

    0 0
دیدگاه شما در مورد : شهردار پل سفید مشاور استاندار مازندران شد

شهردار پل سفید مشاور استاندار مازندران شد