دوشنبه 28 خرداد 1397 10:15:43

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 37952

تاریخ انتشار : 29/12/1394 - 09:31

آشنایی با دو پهپاد نیروی دریایی سپاه

وقتی تکنولوژی ساخت آنقدر پیشرفته باشد که نشود از روی آن برداشت اطلاعاتی کرد،نه تنها مشکلی برای نمایش عمومی ندارد بلکه باعث تقویت روحیه ملی و اطمینان خاطر به مردم می شود.

آشنایی با دو پهپاد نیروی دریایی سپاه

به گزارش سوادکوه آنلاین، هواپیماهای بدون سرنشین به دلیل عدم نیاز به تأسیسات و پایگاههای بزرگ و ثابت، سادگی تعمیر و نگهداری، به کار گیری آسان، نداشتن ضایعات انسانی، کاربردهای فراوانی در امور نظامی دارند.

زمانیکه تکنولوژی ساخت آنقدر پیشرفته باشد که نشود از روی آن برداشت اطلاعاتی کرد، نه تنها مشکلی برای نمایش عمومی ندارد بلکه باعث تقویت روحیه ملی و اطمینان خاطر به مردم می شود.

پهپادهای سایه و کاوش نیروی دریایی سپاه که اکنون به تولید انبوه رسیده و مورد استفاده نیروی دریایی سپاه نیز قرار گرفته اند، از جمله تجهیزاتی بودند که در نمایشگاه صنایع هوایی و هوانوردی که در آذر ماه امسال برگزار شد، در معرض دید عموم قرار گرفتند.

پهپاد سایه با سرعت 100 کیلومتر بر ساعت، مداومت پروازی 7 ساعت، حداکثر ارتفاع 5000 متر و وزن 20 کیلوگرم است که محموله دوربین فیلمبرداری و عکسبرداری در روز و شب را با خود به همراه دارد و ماموریت آن گشت و شناسایی است.

پهپاد کاوش نیز با مهندسی معکوس اسکن ایگل آمریکایی ساخته شده و سرعت آن 100 کیلومتر بر ساعت، مداومت پروازی آن 15 ساعت، حداکثر ارتفاع آن 5000 متر و وزن آن 18 کیلوگرم است و محموله آن نیز دوربین فیلمبرداری و عکسبرداری در روز و شب است و گشت و شناسایی نیز ماموریت این پهپاد می باشد. 


منبع : میزان
دیدگاه شما در مورد : آشنایی با دو پهپاد نیروی دریایی سپاه

آشنایی با دو پهپاد نیروی دریایی سپاه

  • پربازدیدترین ها