دوشنبه 04 اردیبهشت 1396 17:55:41

  

 

  

 

 

 

 

 

   

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 37924

تاریخ انتشار : 28/12/1394 - 08:55

تشکر تلگرامی مهرداد بذرپاش از مردم تهران

نماینده مردم تهران در مجلس در صفحه تلگرامی خود نوشت: نتایج انتخابات در تهران به ویژه نقاط محروم تر این شهر نشان داده است، مشکل اصلی کشور رکود بی سابقه‌ای است که در آن به سر می‌برد.

به گزارش سوادکوه آنلاین،مهرداد بذرپاش نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در صفحه تلگرامی خود نوشت:

*رأی کافی برای ادامه خدمت را نیاوردم ولی ارادتم به این مردم پابرجاست

مردم شریف تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس چهار سال پیش، بیش از 351 هزار رای به اینجانب دادند و حقیر را به عنوان خادم خود در مجلس برگزیدند واین دوره نیز بیش از 777 هزار رای به بنده دادند ولی توفیق خدمت به این مردم شریف که الحق لایق خدمتند و شریف و عزیزند حاصل نشد که از این بابت خدا را شاکرم که بار این مسئولیت را از دوش اینجانب برداشت و هم از کسانی که به بنده رای ندادند ممنون و قدردانم و هم از کسانی که اینجانب را لایق خدمتگزاری می دانستند و رای دادند، سپاسگزارم.

باید از این مردم قدردانی کرد. ملت رشید و بزرگ ایران که دنیا راهی جز احترام به آنها ندارد، چرا که آنقدر محترمند که هر کسی به این مردم بی‌احترامی کند خود را خوار ساخته است. ملتی که دنباله رو سبیل پیامبران و ائمه اطهار(علیه السلام) و خوبان عالم بوده و خواهند بود را فقط باید احترام کرد.

ملتی که هرجا ظلم و سیاهی است در مقابل آن می‌ایستد و هرجا خوبی مهربانی و پاکی است کنار آن قرار دارد، چه کسی یارای به زانو در آوردن آن را دارد.

نتایج انتخابات در تهران به ویژه نقاط محروم تر این شهر نشان داده است، مشکل اصلی کشور رکود بی سابقه‌ای است که در آن به سر می‌برد. اشتغال خواسته اصلی بسیاری از خانواده های شریف این حوزه انتخابیه است. هرچه به سمت مناطق مرکزی و جنوبی شهر و مناطق حاشیه‌ای برویم آرا به طرز معنا داری رویکردش عوض می شود و این نشان می‌دهد دولت محترم باید همت خود را در ایام باقیمانده از عمر دولت صرف خدمت بیشتر کند و از رویه‌های سیاسی قدری دست بر دارد و شأن خادمی به خود بگیرد و به جای دو قطبی کردن فضا و تلاش برای رونق صنعت دیو و دلبرسازی نسبت به منتقدان به رونق معیشت و صنایع داخلی همت گمارد.

به منتخبین محترم نیز صمیمانه تبریک عرض نموده، توفیقات ایشان را در تلاش برای حل مشکلات واقعی مردم از خداوند متعال خواستارم و با همه توان اگر کمکی خواسته در خدمتم و دریغ نخواهم کرد و به ایشان عرض می‌نمایم بدون شک اولویت کاری شما خروج کشور از رکود و رونق معیشت مردم و ایجاد اشتغال است و آنقدر زمان سریع می‌گذرد که باید آن را برای خدمت بیشتر به مردم غنیمت دانست.

 

مهرداد بذرپاش
 

منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : تشکر تلگرامی مهرداد بذرپاش از مردم تهران

تشکر تلگرامی مهرداد بذرپاش از مردم تهران