سه شنبه 26 دی 1396 22:19:24

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 37852

تاریخ انتشار : 24/12/1394 - 12:34

نیویورک پست: هدیه اوباما به ایران همچنان ادامه دارد

ایران در هفته گذشته به نوعی سفر معاون اوباما به اسرائیل را با انجام دو آزمایش موشکی، پاسخ داد که بر روی هر دو موشک به زبان عبری نوشته شده بود که اسرائیل باید از روی نقشه زمین محو شود.

نیویورک پست: هدیه اوباما به ایران همچنان ادامه دارد

به گزارش سوادکوه آنلاین، وب سایت آمریکایی نیویورک پست در گزارشی با عنوان "هدیه اوباما به ایران همچنان ادامه دارد" نوشت: ایران در هفته گذشته به نوعی سفر معاون اوباما به اسرائیل را با انجام دو آزمایش موشکی، پاسخ داد که بر روی هر دو موشک به زبان عبری نوشته شده بود که اسرائیل باید از روی نقشه زمین محو شود.


این وب سایت آمریکایی در ادامه افزود: مهمترین بخش این آزمایش موشکی آن هم در این برهه زمانی آن است که تهران بر این باور است که طبق توافق هسته ای که با اوباما بسته شده است، هیچ محدودیتی برای آزمایش های موشکی لحاظ نشده است.

این آزمایش موشکی معاهدات سازمان ملل را نقض کرده است و کنگره در تلاش است تا تحریم های جدید را علیه ایران اعمال کند. البته نباید انتظار داشت که تیم اوباما این آزمایش موشکی ایران را نقض توافق هسته ای بداند و همچنان به ادامه توافق هسته ای پایبند هستند و همچنان اوباما آماده است تا هرگونه تحریمی علیه ایران را وتو کند.


منبع : جام نیوز
دیدگاه شما در مورد : نیویورک پست: هدیه اوباما به ایران همچنان ادامه دارد

نیویورک پست: هدیه اوباما به ایران همچنان ادامه دارد