سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 22:33:00

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 37810

تاریخ انتشار : 23/12/1394 - 08:32

بازداشت جیب‌بر اتوبوس راه آهن – تجریش

سارقی که 35 بار دستگیر شد! +عکس

متهم سابقه‌داری که پس از آزادی از زندان، سرقت‌های خود را به شیوه جیب بری در داخل اتوبوس‌های درون شهری (BRT) از سر گرفته بود در داخل اتوبوس خط راه آهن – تجریش دستگیر شد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، ساعت 13 دوشنبه 10 اسفند 94 دستگیری سارق جیب بر در داخل اتوبوس خط BRT راه آهن – تجریش به کلانتری 105 سنایی اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که فردی نزدیک به 40 سال در حین سرقت به شیوه جیب بری به دست مسافران اتوبوس شناسایی و دستگیر شده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع جیب بری و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای ناحیه 6 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با انتقال متهم «افشین . الف» (متولد 1356) به پایگاه سوم پلیس آگاهی، بررسی سوابق وی توسط کارآگاهان انجام و مشخص شد که وی از سال 1364 تاکنون، 35 بار به اتهام ارتکاب جرایم مختلف به ویژه دهها فقره سرقت، ایراد ضرب و جرح عمدی، موادمخدر، اخلال در نظم عمومی، شرب خمر، جرائم اخلاقی، قدرت نمایی با سلاح سرد، اقدام علیه امنیت ملی و غیره دستگیر و آخرین سابقه وی نیز شهریور ماه سال 1393 است.

متهم که چاره ای جز اعتراف و بیان حقیقت نداشت، به دهها فقره جیب بری در خطوط BRT سطح شهر تهران اعتراف و عنوان کرد که پس از آزادی از زندان، سرقت های خود را این بار به شیوه جیب بری در داخل اتوبوس های درون شهری (BRT) از سر گرفته است.

سارقی که 35 بار دستگیر شد! +عکس
 

سرهنگ کارآگاه رحیم فرزام، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: با توجه به اعتراف صریح متهم به سرقت های جیب بری در خطوط BRT سطح شهر تهران و سوابق متهم در ارتکاب جرایم مختلف و برای شناسایی سایر جرایم ارتکابی متهم و همچنین سایر شکات و مالباختگان، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی بازپرس محترم پرونده صادر شده است؛ بنابراین از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود برای پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان سهروردی شمالی – خیابان خرمشهر – میدان نیلوفر مراجعه کنند.


منبع : جام جم آنلاین
دیدگاه شما در مورد : سارقی که 35 بار دستگیر شد! +عکس

سارقی که 35 بار دستگیر شد! +عکس

  • پربازدیدترین ها