چهار شنبه 02 خرداد 1397 00:02:33

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 37803

تاریخ انتشار : 22/12/1394 - 22:14

فرماندار سوادکوه:

مدیریت توانمند ولایت فقیه موجب اقتدار ایران اسلامی شده است

فرماندار سوادکوه در جمع مسئولان ادارات و نهاد‌های این شهرستان تاکید کرد: مدیریت توانمند ولایت فقیه موجب اقتدار ایران اسلامی شده است.

مدیریت توانمند ولایت فقیه موجب اقتدار ایران اسلامی شده است

به گزارش سوادکوه آنلاین، عبدالجواد توحیدی‌مقدم در جمع مسئولان ادارات و نهاد‌های سوادکوه به اهمیت ویژه دین اسلام بر ولایت اشاره کرد و گفت: امروز دنیا در مقابل عظمت ایران اسلامی سر تعظیم فرود آورده است حال آنکه این اقتدار در سایر کشور‌ها وجود ندارد.

وی تاکید کرد: مدیریت توانمند ولایت فقیه موجب اقتدار ایران اسلامی شده است.

فرماندار سوادکوه تصریح کرد: خواسته‌های مردم در قالب انقلاب اسلامی تنها در نیازمندی‌های مادی خلاصه نمی‌شود وعلاقه جهانی به انقلاب اسلامی با محتوای ایدئولوژی آن به دست آمده‌است.

توحیدی‌مقدم با اشاره به نامگذاری سال ۹۴ و همدلی و هم‌زبانی ملت و دولت، خاطر نشان کرد: حفظ و بقای نظام اسلامی به همدلی و هم‌زبانی استوار است و همگان باید در تقویت آن کوشا باشیم.

وی با تقدیر از حضور ۸۰ درصدی مردم این شهرستان در انتخابات و برگزاری انتخابات پر‌شور هفتم اسفندماه گفت: با وجود شرایط جغرافیایی و طبیعی منطقه، فصل سرما و پراکندگی جمعیت شهرستان سوادکوه شاهد حضور پر‌شور مردم شهرستان بودیم.

فرماندار سوادکوه با بیان اینکه حضور مسافران برای شهرستان نعمت است، تصریح کرد: باید از این فرصت برای توسعه گردشگری شهرستانی و استانی استفاده کرد، ادارات و نهادهای مختلف، برنامه‌ریزی لازم برای افزایش کمی و کیفی گردشگری را انجام دهند.

توحیدی‌مقدم در پایان اظهار کرد: این شهرستان برای چهارشنبه آخر سال و میزبانی از مسافران نوروزی آماده است.

 دیدگاه شما در مورد : مدیریت توانمند ولایت فقیه موجب اقتدار ایران اسلامی شده است

مدیریت توانمند ولایت فقیه موجب اقتدار ایران اسلامی شده است

  • پربازدیدترین ها