جمعه 01 تیر 1397 17:43:51

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 37802

تاریخ انتشار : 22/12/1394 - 20:15

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سوادکوه:

نورانیت شهدا با ایمان، عمل صالح، مقاومت و جهاد به دست آمده است

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سوادکوه در نشست خبری به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید اظهار کرد: نورانیت شهدا با ایمان، عمل صالح، مقاومت و جهاد به دست آمده است.

نورانیت شهدا با ایمان، عمل صالح، مقاومت و جهاد به دست آمده است

به گزارش سوادکوه آنلاین، مصطفی کتابیان در نشست خبری که به مناسبت سالروز تاسیس بنیاد شهید برگزار شد، اظهار کرد: امام خمینی در ۲۲ اسفند‌ماه سال ۵۸ فرمان تاسیس بنیاد شهید را صادر کرد و شورای عالی انقلاب فرهنگی نیز در مرداد‌ماه سال ۸۳، روز ۲۲ اسفند‌ماه هر سال را با نام شهدا نامگذاری کرد.

وی  ادامه داد: ۱۷ تا ۲۲ اسفند‌ماه با عنوان هفته شهدا نامگذاری شده است، ۱۳ درصد از شهدای کشور در اسفند‌ماه به شهادت رسیدند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سوادکوه تصریح کرد: شهادت عمیق‌ترین واژه است و نورانیت شهدا با ایمان، عمل صالح، مقاومت و جهاد به دست آمده است.
کتابیان به 3 شهید شاغل در بنیاد شهید سوادکوه اشاره کرد و گفت: از ۱۰ شهید شاغل در بنیاد شهید استان مازندران، شهیدان فتح‌الله آستین، امام‌قلی‌رضایی و بشیر تقوی‌زاده از شاغلان بنیاد شهید شهرستان سوادکوه بوده اند. 

وی با اشاره به جمعیت ایثارگری شهرستان اظهار کرد: ۳۲ آزاده در سوادکوه حضور دارندو ۱۷۰ نفر از والدین شهدای سوادکوه زنده هستند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سوادکوه به برخی از برنامه‌های هفته شهدا در این شهرستان اشاره و تصریح کرد: افتتاح گلزار شهدای کرد‌آباد، دیدار با نخستین رئیس بنیاد شهید سوادکوه و بازنشستگان بنیاد شهید، برگزاری سخنرانی اعلام عملکرد و دیدار با خانواده ایثارگران بخشی از برنامه‌های هفته شهدا در سوادکوه بوده است.

کتابیان  در پایان از ۴۸۴ دیدار مسئولان شهرستان سوادکوه با خانواده شهدا و برگزاری جلسات مستمر مشورتی و هیئت رزمندگان  خبر داد.دیدگاه شما در مورد : نورانیت شهدا با ایمان، عمل صالح، مقاومت و جهاد به دست آمده است

نورانیت شهدا با ایمان، عمل صالح، مقاومت و جهاد به دست آمده است

  • پربازدیدترین ها