جمعه 01 تیر 1397 13:47:08

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 37776

تاریخ انتشار : 21/12/1394 - 18:44

امام جمعه سوادکوه شمالی:

اگر در فتنه 88 نجابت به خرج داده می‌شد شاهد هزینه گزاف نظام نمی‌شدیم

امام جمعه سوادکوه شمالی اظهار کرد: اگر در فتنه 88 نجابت به خرج داده می‌شد شاهد هزینه گزاف نظام نمی‌شدیم.

اگر در فتنه 88 نجابت به خرج داده می‌شد شاهد هزینه گزاف نظام نمی‌شدیم

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام محمد مهدوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر شیرگاه با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار کرد: اجرای دستورات الهی و ترک کارهای حرام همان تقوای الهی است. 

وی  تصریح کرد: هر کسی که دارای علم و دانش است، مطیع‌الهی خواهد بود، حضرت زهرا(س) در سخنان خود بعد از شهادتین به بیان صفات انسان‌های مومن و ویژگی‌های قرآن و علل برخی دستورات دینی اشاره کردند.

امام جمعه شیرگاه ضمن انتقاد از بی تفاوتی صدا و سیما به مسئله «محرم» و «نامحرم» گفت: «محرم» و «نامحرم» یکی از موضوعات جامعه ما است، در اینجا این سوال مطرح است که روابط دختر و پسر قبل از ازدواج، آرایش غلیظ و نگاه زن و مرد به یکدیگر در صداوسیما چه توجیهی دارد؟!

مهدوی با اشاره به دیدار اعضای مجلس خبرگان با رهبر معظم انقلاب اسلامی تاکید کرد: اگر در فتنه 88 نجابت به خرج داده می‌شد شاهد هزینه گزاف نظام نمی‌شدیم و کسانی که در انتخابات هفتم اسفند امسال رای نیاوردند برای نظام ایجاد هزینه نکردند و این نجابت ستودنی است.

وی در پایان  به سالروز بمباران حلبچه توسط صدام و با مجوز غرب اشاره و اظهار کرد: هر نوع جنایت در هر کجا که غرب دارای منافع هست برای آنها پسندیده و در غیر آن ناپسند است.دیدگاه شما در مورد : اگر در فتنه 88 نجابت به خرج داده می‌شد شاهد هزینه گزاف نظام نمی‌شدیم

اگر در فتنه 88 نجابت به خرج داده می‌شد شاهد هزینه گزاف نظام نمی‌شدیم

  • پربازدیدترین ها