یکشنبه 03 تیر 1397 13:50:19

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 37773

تاریخ انتشار : 21/12/1394 - 15:28

امام جمعه پل‌سفید:

زنده نگه داشتن خون شهدا در جامعه اثر تربیتی دارد /رزمایش موشکی رزمندگان سپاه اسلام هشدار قوی برای دشمنان ایران و اسلام است

امام جمعه پل‌سفید اظهار کرد:زنده نگه داشتن خون شهدا در جامعه اثر تربیتی دارد/ رزمایش موشکی رزمندگان سپاه اسلام هشدار قوی برای دشمنان ایران و اسلام است.

زنده نگه داشتن خون شهدا در جامعه اثر تربیتی دارد /رزمایش موشکی رزمندگان سپاه اسلام هشدار قوی برای دشمنان ایران و اسلام است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام احمد قربانی درخطبه های  نماز جمعه این هفته پل‌سفید به 22 اسفند سالروز تاسیس بنیاد شهید اشاره و اظهار کرد: شهدا پرچم های برافراشته تاریخ اسلام هستند، آنان با انگیزه دینی جان خود را فدا کردند تا از اسلام و دستاوردهای انقلاب دفاع کنند.

وی تاکید کرد: زنده نگه داشتن خون شهدا در جامعه اثر تربیتی دارد و امنیت ما را تضمین می کند.

امام جمعه پل‌سفیدبا اشاره به تغییر تقویم هجری شمسی به شاهنشاهی در رژیم پهلوی خاطر نشان کرد: در آن زمان علما و مراجع تقلید در مقابل آن ایستادند و همین مسئله زمینه سقوط رژیم گذشته را فراهم کرد.

قربانی به سالروز ارتحال یادگار امام اشاره کرد و گفت: بعد از رحلت امام، فوت حاج احمد آقا غم انگیز و حادثه مهمی برای ملت ایران بود و رفتار ایشان برای فرزندانمان باید الگو باشد که چگونه در خدمت پدر بود.

وی با اشاره سالگرد ارتحال آیت الله کاشانی اظهار کرد: کاشانی در جامعه مظلوم واقع شد، هم از دست دوستان و هم از دشمنان ظلم دید.

امام جمعه پل‌سفید خاطرنشان کرد: در ملی شدن صنعت نفت و به حکومت رساندن مرحوم مصدق نقش والایی داشت ولی بعد از آن در حق وی جفا کردند.

فربانی تاکید کرد: ای مردم بهترین جایگاه برای شما رهبری و علما هستند.

وی در خصوص در پیش بودن دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: کاندیداها و طرفدارانشان از تخریب یکدیگر بپرهیزند،بلکه تبلیغ کنند و خودشان را به مردم معرفی کنند.

امام جمعه پل سفید سپس با اشاره به سالروز شهادت حضرت زهرا(س) تصریح کرد: به حضرت علی(ع) و خانواده ایشان ظلم های فروانی کردند که مهمترین آنها عبارتند از غصب خلافت، مصادره اموال، برخورد نظامی و حمله به خانه آن حضرت، با توجه به همه این موارد حضرت زهرا(س) ولایت را رها نکرد، خطبه های آتشین خواند و حکومت جور را رسوا کرد.

قربانی افزود: جان حضرت علی(ع) را حفظ کرد و نگذاشت امام را به شهادت برسانند و با بدن مجروح و بازو ورم کرده در مقابل دشمنان ایستاد و از ولایت حمایت کرد و با اظهار غم هایی بی حساب و گریه شبانه روزی دشمنان را عاصی نمود.

وی در پایان به رزمایش موشکی سپاه اشاره و تاکید کرد: رزمایش موشکی رزمندگان سپاه اسلام هشدار قوی برای دشمنان ایران و اسلام است.

 دیدگاه شما در مورد : زنده نگه داشتن خون شهدا در جامعه اثر تربیتی دارد /رزمایش موشکی رزمندگان سپاه اسلام هشدار قوی برای دشمنان ایران و اسلام است

زنده نگه داشتن خون شهدا در جامعه اثر تربیتی دارد /رزمایش موشکی رزمندگان سپاه اسلام هشدار قوی برای دشمنان ایران و اسلام است

  • پربازدیدترین ها