یکشنبه 02 اردیبهشت 1397 01:53:32

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 37669

تاریخ انتشار : 18/12/1394 - 10:14

پیش بینی معاون اوباما درباره آینده داعش

بایدن در جمع نظامیان آمریکایی پایگاه ابوظبی خاطر نشان کرد: مبارزه با داعش به زمان نیاز دارد ولی به هر حال آمریکا این وعده را می دهد که داعش را نابود خواهد کرد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از خبرگزاری فرانسه، بایدن با حضور در یک پایگاه نظامی آمریکایی در امارات متحده عربی گفت: نیروهای ائتلاف در سوریه و عراق قلب داعش را هدف گرفته است و این دو کشور زندان تروریست ها شده است.

وی افزود: شرایطی در سوریه و عراق ایجاد کرده ایم که داعش نتواند به دیگر مناطق جهان نیرو اعزام کند. بایدن در جمع نظامیان آمریکایی پایگاه ابوظبی خاطر نشان کرد: مبارزه با داعش به زمان نیاز دارد ولی به هر حال آمریکا این وعده را می دهد که داعش را نابود خواهد کرد.

وی که قرار است بعد از امارات به سرزمین های اشغالی و کرانه باختری سفر کند در گفتگو با روزنامه اماراتی از مذاکره با کشورهای منطقه برای نابودی داعش خبر داد.

پیش از این عربستان اعلام کرده بود مایل است برای مبارزه با داعش نیروی نظامی به سوریه اعزام کند. البته بایدن به عربستان اشاره نکرد ولی گفت در حال مذاکره با متحدان آمریکا در منطقه است.

جو بایدن درباره مذاکرات صلح سوریه با حضور احزاب مخالف و نمایندگان دولت سوریه بر لزوم پیشرفت این مذاکرات در خاتمه دادن به جنگ داخلی در سوریه تاکید کرد. گفته می شود از محورهای اصلی مذاکرات سوریه تعیین سرنوشت دولت انتقالی و بشار اسد در آینده سیاسی سوریه است.


منبع : مهر
دیدگاه شما در مورد : پیش بینی معاون اوباما درباره آینده داعش

پیش بینی معاون اوباما درباره آینده داعش

  • پربازدیدترین ها