یکشنبه 03 تیر 1397 15:15:07

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 37626

تاریخ انتشار : 16/12/1394 - 10:55

ادعای جدید سعودی‌ها؛ AFC ضعیف است

یکی از اعضا هیئت رئیسه باشگاه الاتحاد اظهار داشت که AFC ضعیف است و ایران بر آن سیطره کامل دارد و تنها راه حل کناره‌گیری است!

ادعای جدید سعودی‌ها؛ AFC ضعیف است

به گزارش سوادکوه آنلاین، کمتر از 10 روز مانده تا AFC رای نهایی خود را درباره اختلافات فوتبالی ایران و عربستان صادر کند. این در حالی است که رسانه‌های سعودی پیش از این ادعا کردند که شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا به نفع آنها رای صادر می‌کند و بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا میان این دو کشور به کشوری بی‌طرف منتقل می‌شود.

در این راستا امروز مدنی رحیمی بازیکن سابق الاتحاد و عضو هیئت رئیسه باشگاه به شدت به کنفدراسیون فوتبال آسیا حمله کرد و آن را کاملا ضعیف جلوه داد و اظهار داشت که ایران بر AFC سیطره کامل دارد!

بازیکن سابق الاتحاد عربستان در مصاحبه با رادیو UFM اظهار داشت: نمی‌دانم که فهد المولد بازیکن الاتحاد در بازی اخیر لیگ قهرمانان آسیا مقابل لوکوموتیو تاشکند چه چیزی استفاده کرده است که AFC آن را دو جلسه محروم کرده است!

وی افزود: بازی‌های عربستان با ایران در لیگ قهرمانان باید در کشوری بی‌طرف برگزار شود و این امری بدیهی است. در شرایط کنونی AFC بسیار ضعیف است و مانند دوران ریاست محمد بن همام قطری نیست! ایران کاملا بر کنفدراسیون فوتبال آسیا سیطره دارد و آنها بدون شک بازی‌های‌شان را در کشور خود برگزار می‌کنند. زیرا نمی‌خواهد در کشوری سوم بازی کنند.

عضو هیئت رئیسه باشگاه الاتحاد در پایان گفت: تا زمانی که روابط سیاسی دو کشور به روال عادی برنگردد، عربستان هرگز در ایران بازی نمی‌کند. اگر AFC رای خود را به نفع ایران بدهد تمام باشگاه‌های عربستان از این رقابت‌ها کناره گیری می‌کنند و این تنها راه حل است.

با این اظهارات مسئول بلند پایه باشگاه عربستانی که یکی از رقیبان سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا است، AFC بهانه جویی آنها را قبول نکرده است و این باعث شده است که کنفدراسیون فوتبال آسیا را ضعیف و در سیطره ایران بداند. این کار سعودی‌ها دیگر نخ نما شده است زیرا همیشه دست پیش را می‌گیرند تا پس نیافتند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : ادعای جدید سعودی‌ها؛ AFC ضعیف است

ادعای جدید سعودی‌ها؛ AFC ضعیف است

  • پربازدیدترین ها