جمعه 07 اردیبهشت 1397 09:30:04

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 37612

تاریخ انتشار : 15/12/1394 - 07:57

رئیس اداره ارشاد سوادکوه خبر داد

معرفی منتخبان بخش صنایع‌دستی جشنواره قرآن و عترت مازندران

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه از معرفی منتخبان بخش صنایع‌دستی جشنواره قرآن و عترت مازندران در سوادکوه خبر داد.

معرفی منتخبان بخش صنایع‌دستی جشنواره قرآن و عترت مازندران

به گزارش سوادکوه آنلاین، یوسف موسوی‌شیخ در جلسه اعلام نتایج بخش صنایع‌دستی جشنواره قرآن و عترت مازندران که به میزبانی شهرستان سوادکوه برگزار شد، گفت: 36 اثر برای دبیرخانه بخش صنایع دستی جشنواره قرآن و عترت استان در سوادکوه ارسال شده‌است.

وی به بخش‌های مختلف بخش صنایع دستی جشنواره قرآن و عترت استان اشاره کرد و افزود: نقش برجسته، منبت، معرق، قالی‌بافی، گلیم‌بافی، نقاشی روی چوب و سفال، لعاب و شیشه به دبیرخانه رسیده‌است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های سوادکوه و سوادکوه‌شمالی به معرفی نفرات برتر بخش صنایع دستی جشنواره قرآن و عترت مازندران اشاره کرد و ادامه داد: محمد ابراهیم کثیری از محمود‌آباد در رشته منبت، سلیمان داداشی از محمود‌آباد در رشته معرق، مریم میر‌شکاری از قائم‌شهر در رشته شیشه «فیوزینگ گلاس»، حامد سلطانی از سوادکوه در رشته سفال و فاطمه لواسانی از ساری در رشته نقش برجسته به عنوان نفرات برتر بخش صنایع دستی جشنواره قرآن و عترت استان انتخاب شدند.

موسوی از برگزاری نمایشگاه مداد‎رنگی و طراحی مؤسسه فرهنگی هنری شکوه آفرینش در سوادکوه خبر داد و افزود: نمایشگاه 32 اثر هنرمندان مؤسسه فرهنگی هنری شکوه آفرینش در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه برگزار شده‌است و تا 19 اسفند‌ماه ادامه دارد.

وی از برگزاری نمایشگاه بخش صنایع دستی جشنواره قرآن و عترت استان مازندران در محل مجتمع اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سوادکوه در زیراب خبر داد و گفت: زمان برگزاری نمایشگاه بخش صنایع دستی جشنواره قرآن و عترت استان مازندران از 18 تا 22 اسفند‌ماه است.

 


منبع : فارس-مازندران
دیدگاه شما در مورد : معرفی منتخبان بخش صنایع‌دستی جشنواره قرآن و عترت مازندران

معرفی منتخبان بخش صنایع‌دستی جشنواره قرآن و عترت مازندران

  • پربازدیدترین ها