شنبه 01 اردیبهشت 1397 20:01:20

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 37583

تاریخ انتشار : 15/12/1394 - 07:53

فرماندار سوادکوه خبر داد

افتتاح سامانه دیجیتال در زیراب

فرماندار سوادکوه از افتتاح سامانه دیجیتال در زیراب خبر داد.

افتتاح سامانه دیجیتال در زیراب

به گزارش سوادکوه آنلاین، عبدالجواد توحیدی‌مقدم در افتتاح سامانه دیجیتال زیراب سوادکوه با اشاره به وجود 50 فرستنده صدا و سیما در مازندران، گفت: سه فرستنده صدا و سیما در مناطق اساس، آلاشت و ورسک وجود دارد و با افتتاح سامانه دیجیتال در منطقه سید‌مهدی زیراب شاهد افزایش کیفیت پوشش برنامه‌های صدا و سیما در سوادکوه هستیم.

وی با بیان اینکه حدود 30 درصد از مردم شهرستان سوادکوه با کیفیت نامناسب اقدام به دریافت شبکه‌های مختلف صدا و سیما می‌کنند، افزود: صدا و سیما به عنوان یک دانشگاه عمومی وظیفه سنگینی در آموزش و ارتقای دانش و آگاهی جامعه و مقابله با تهاجم فرهنگی بر عهده دارد.

فرماندار سوادکوه با اشاره به هزینه سنگین ارتقای کیفیت پوشش شبکه‌های تلویزیونی و ضرورت ارتقای آن، خاطر‌نشان کرد: نگاه ویژه مسئولان صدا و سیما به شهرستان سوادکوه با توجه به شرایط جغرافیایی و طبیعی شهرستان مورد انتظار است.

توحیدی‌مقدم در پاسخ به سوال درباره موانع پخش مستقیم از سوادکوه در شبکه‌های تلویزیونی، گفت: فرمانداری شهرستان سوادکوه آمادگی لازم برای حمایت از طرح‌های صدا و سیما برای تسهیل در ایجاد بستر‌های لازم پخش مستقیم برنامه‌های مناسبتی و فرهنگی و بومی و محلی را دارد.

 


منبع : سوادکوه خبر
دیدگاه شما در مورد : افتتاح سامانه دیجیتال در زیراب

افتتاح سامانه دیجیتال در زیراب

  • پربازدیدترین ها