پنج شنبه 28 دی 1396 09:29:09

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 37568

تاریخ انتشار : 12/12/1394 - 23:26

در پایان دومین روز از مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو

تکواندوکار سوادکوهی به اردوی تیم ملی راه یافت

در پایان دومین روز از مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو، تکواندوکار سوادکوهی به اردوی تیم ملی راه یافت.

تکواندوکار سوادکوهی به اردوی تیم  ملی راه یافت

به گزارش سوادکوه آنلاین، در پایان دومین روز از مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو،  جواد امیری تکواندوکار سوادکوهی در وزن 58- کیلوگرم به اردوی تیم ملی راه یافت.

 

روز گذشته و در مرحله پیکارهای انتخابی، 52 هوگوپوش برروی شیاپ چانگ رفتند که در نهایت با اعلام کادرفنی، نفرات ذیل جواز حضور در اردوی تیم ملی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا را بدست آوردند:

وزن 58- کیلوگرم: جواد امیری و هادی تیران ولی پور
وزن 68- کیلوگرم: علیرضا علیاری
وزن 80- کیلوگرم: سعید رجبی و پوریا عرفانیان
وزن 87+ کیلوگرم: حسین قربان زاده

گفتنی است؛ روز دوشنبه و در اولین روز این رقابت ها نیز، مهدی اسحاقی در وزن 54- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن 63- کیلوگرم، علی پاکدین و سیداحمد خسروفر در وزن 74- کیلوگرم، سیاوش فخرایی و فرشاد قیاثی در وزن 87- کیلوگرم، به اردوی تیم ملی دعوت شدند.

آرمین هادی پور، ابوالفضل یعقوبی، بهنام اسبقى و اميد عميدى، پیش از این جواز حضور در اردوی تیم ملی را بدست آورده بودند.

همچنین سیدامید حسینی، امیرحسین ساسان، نریمان مریدانی، نیما معظمی و مهدی جلالی بعنوان حریف تمرینی در اردوی تیم ملی حضور خواهند داشت و در صورت جلب نظر کادرفنی در تمرینات، جواز حضور در انتخابی مرحله دوم را بدست خواهند آورد.

اردوی تیم ملی تکواندوی کشورمان از امروز چهارشنبه در آکادمی ملی المپیک آغاز شد و مرحله دوم انتخابی کمتر از 15 روز دیگر برگزار می شود.

هدایت تیم ملی تکواندوی کشورمان در بیست و دومین دوره مسابقات قهرمانی آسیایی 2016 که به میزبانی فیلیپن برگزار خواهد شد، برعهده سیدنعمت خلیفه بعنوان سرمربی و پیام خانلرخانی بعنوان مربی است.دیدگاه شما در مورد : تکواندوکار سوادکوهی به اردوی تیم ملی راه یافت

تکواندوکار سوادکوهی به اردوی تیم  ملی راه یافت