شنبه 02 تیر 1397 01:08:25

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 37409

تاریخ انتشار : 04/12/1394 - 18:44

نماینده ولی فقیه در مازندران:

ملت بزرگ ایران در روز 7 اسفند برگ زرین و طلایی دیگری بر برگ‌های زرین تاریخ انقلاب خواهند افزود

نماینده ولی فقیه در مازندران اظهار کرد:ملت بزرگ ایران در روز 7 اسفند برگ زرین و طلایی دیگری بر برگ‌های زرین تاریخ انقلاب خواهند افزود.

ملت بزرگ ایران در روز 7 اسفند برگ زرین و طلایی دیگری بر برگ‌های زرین تاریخ انقلاب خواهند افزود

به گزارش سوادکوه آنلاین، آیت‌الله نورالله طبرسی در مسجد جامع زیراب در بخشی از سخنان خود ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و با بیان اینکه7 اسفند سرنوشت ایران اسلامی رقم می خورد، اظهار کرد: سرنوشت ملت و کشور با این حضور رقم می خورد چنانکه ملت در 22 بهمن امسال با حضور با شکوه خودهمچون بهمن 57 خروشیدند.

وی تصریح کرد:  7 اسفند روز سرنوشت ساز و تعیین کننده ای است و ملت با حضور حداکثری دشمنان را همچون گذشته مایوس خواهند کرد و دل دوستان انقلاب اسلامی در سراسر جهان شاد خواهد شد.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران خاطر نشان کرد: بیداری ما و حضور سیاسی و اجتماعی ملت در انتخابات که نشان از پایداری آنان است، پای آرمان های انقلاب، امام راحل و خون شهدا خواهند ایستاد و ثابت کردند هرجا پای ارزش‌های دینی در میان باشد کوتاه نخواهند آمد.

طبرسی تاکید کرد: ملت بزرگ ایران در روز 7 اسفند برگ زرین و طلایی دیگری بر برگ‌های زرین تاریخ انقلاب خواهند افزود.

نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم در انتخابات مرعوب تبلیغات نشوند و بر اساس تحقیق به کاندیداها رای دهند. 

وی با اشاره به سابقه درخشان مردم سوادکوه درصحنه‌های مختلف انقلاب تصریح کرد: مردم دین دار و ولایتمدار سوادکوه به امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدا علاقمند هستند و با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای، آن را اثبات خواهند کرد.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران در پایان تاکید کرد:  حضور حداکثری در انتخابات  موجب قوت، عزت، سعادت، سربلندی و تداوم انقلاب خواهد شد.دیدگاه شما در مورد : ملت بزرگ ایران در روز 7 اسفند برگ زرین و طلایی دیگری بر برگ‌های زرین تاریخ انقلاب خواهند افزود

ملت بزرگ ایران در روز 7 اسفند برگ زرین و طلایی دیگری بر برگ‌های زرین تاریخ انقلاب خواهند افزود

  • پربازدیدترین ها