چهار شنبه 27 دی 1396 12:21:16

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 37386

تاریخ انتشار : 04/12/1394 - 08:53

نظر داریوش‌ ارجمند درباره انتخابات پیشرو

بازیگر سریال امام علی (ع) شرکت در انتخابات را وظیفه هر ایرانی عنوان کرد و گفت درواقع این موضوع دستور دینی ما است.

نظر داریوش‌ ارجمند درباره انتخابات پیشرو

به گزارش سوادکوه آنلاین، داریوش ارجمند درباره مشارکت مردم در انتخابات، اظهار داشت: ایرانیان با توجه به درک بالایی که در مسائل سیاسی داشته اند همواره در زمان ها مورد نیاز با مشارکت خود از کیان کشور دفاع کرده اند.
وی افزود: هنرمندان نیز خارج از مردم عادی نیستند و همواره با مشارکت در انتخابات به دنبال عزت کشور بوده اند.

این بازیگر سینما ادامه داد: البته حضور هنرمندان در میان نامزدهای مجلس شورای اسلامی نیز به افزایش مشارکت هنرمندان کمک خواهد کرد چون به هر حال این قشر از افراد جامعه نیز به حضور یک نماینده در مجلس نیاز دارند.

ارجمند با اشاره به اینکه فرهنگ از جمله مواردی است که همه ما در مقابل آن مسئول هستیم و با رعایت آن می توانیم رفتار های انسانی را در کشور ارتقاء دهیم، اظهار داشت: انتخاب درست نماینده ارتباط مستقیم با قانون هایی که در کشور وضع می شود دارد بنابراین باید با انتخاب درست به اتخاذ تصمیم صحیح کمک کنیم.

وی در ادامه با اشاره به آیه شریفه «فَبَشِّرْ عِبَادِ الَّذینَ یَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَیَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ»، خاطرنشان کرد: در این آیه بشارت داده شده است که به سخنان گوش فراداده و بهترین ها را فراگیرید.

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی همزمان با انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفندماه سال جاری برگزار می شود.


منبع : ایرنا
دیدگاه شما در مورد : نظر داریوش‌ ارجمند درباره انتخابات پیشرو

نظر داریوش‌ ارجمند درباره انتخابات پیشرو