شنبه 01 اردیبهشت 1397 23:40:18

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 37328

تاریخ انتشار : 01/12/1394 - 10:37

سیدعلی ادیانی:

شاه‌بیت توسعه در تمامی زمینه‌ها وجود مدیران کارآمد است

نامزد اصولگرای مجلس دهم در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه اجماع خوبی در اصولگرایان مازندران انجام شد گفت: امیدواریم اجماع اصولگرایان در مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌ها ادامه پیدا کند.

شاه‌بیت توسعه در تمامی زمینه‌ها وجود مدیران کارآمد است

به گزارش سوادکوه آنلاین، سیدعلی ادیانی اظهار کرد: مردم نیاز به نماینده کارآمد، توانمند و سابقه درخشان مدیریتی دارند.

وی شاه‌بیت توسعه در تمامی زمینه‌ها را وجود مدیران و مسئولان کارآمد در تمامی سطوح جامع دانست و افزود: مهم‌ترین اصل در حوزه اصولگرایی توجه به کارآمدی افراد است.

داوطلب اصولگرای مجلس دهم در حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه‌شمالی با بیان اینکه در لیست اصولگرایان باید افرادی قرار گیرند که شاخصه‌های کارآمدی در سوابق مدیریتی و سوابق نمایندگی مجلس آنها وجود داشته باشد و این یک اصل است، ادامه داد: اعضای جریان اصولگرا باید از همه ظرفیت‌های مشروع و مقبول استفاده کنند و یکی از این ظرفیت‌ها بهره‌گیری از مردم متدین مازندران است.

ادیانی با بیان اینکه در حوزه نظری و عملی باید با نیروهای اصولگرا همگرایی داشته باشیم، تصریح کرد: اگر دوستان اصولگرا بتوانند از ظرفیت ایمان مردم استفاده کنند و فکر مردم را متوجه کاندیدای اصولگرایی کنند، بهترین اقدام است.

وی ائتلاف اصولگرایان را بسیار ارزشمند دانست و گفت: اصولگرایان از شکست‌های قبلی عبرت‌آموزی کردند و اجماع خوبی در سطح کشور و استان حاصل شد.

نماینده سابق مجلس هشتم در پایان بیان کرد: امیدواریم این اجماع در مرکز حوزه انتخابیه ادامه پیدا کند و همه نیروهای ارزشی و علاقه‌مندان به کشور با تأسی از آرمان‌های انقلاب و آموزه‌های اهل بیت (ع) به اجماع برسند.

 

 


منبع : فارس-مازندران
دیدگاه شما در مورد : شاه‌بیت توسعه در تمامی زمینه‌ها وجود مدیران کارآمد است

شاه‌بیت توسعه در تمامی زمینه‌ها وجود مدیران کارآمد است

  • پربازدیدترین ها