چهار شنبه 27 دی 1396 21:41:26

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3730

تاریخ انتشار : 07/01/1393 - 14:35

اختصاصی/ فرمانده انتظامی سوادکوه خبر داد:

سال 93 بدون گره ترافیکی در سوادکوه / در سال جدید تصادف منجر به فوت نداشتیم

فرمانده انتظامی سوادکوه با بیان اینکه در سال جدید با اتخاذ تدابیر ترافیکی از ایجاد گره ترافیکی در محور سوادکوه جلوگیری کردیم افزود: در سال جدید تا کنون تصادف منجر به فوت نداشتیم و حتی در بیمارستان ها هم کسی فوت نکرده است.

سال 93 بدون گره ترافیکی در سوادکوه / در سال جدید تصادف منجر به فوت نداشتیم

سرهنگ محمد ولی مرادی در گفتگو با خبرنگار سوادکوه آنلاین ضمن تبریک سال نو به هم میهنان عزیر از پرسنل خدوم و زحمت کش نیروی انتظامی، پلیس راه و راهور شهرستان سوادکوه که در تمامی ساعات شبانه روز در تمامی نقاط استحفاطی سوادکوه جهت کاهش جرم و استقرار امنیت حضور فعال دارند تشکر کرد.

وی اعلام کرد: نیروی انتظامی سوادکوه از 27 اسفند ماه با 100 درصد امکانات و مقدورات سازمانی فعالیت خود را در دو بحث جاده و انتظامی به صورت پشت پرده شروع کرد.

مرادی گفت: با اتخاذ تدابیر لازم توانستیم مشکل ترافیک محور سوادکوه را به نحو احسنت برطرف کنیم و تا به امروز کوچکترین گره ترافیکی نداشتیم.

فرمانده انتظامی سوادکوه یاد آور شد: البته در یکی از روزها که محور هراز به سمت مازندران یک طرفه شد بار ترافیکی محور سوادکوه سنگین شد که با درایتی که پلیس راه، راهور و نیروی انتظامی از خود به خرج دادند توانستیم ظرف کمتر از نیم ساعت گره ترافیکی به وجود آمده را برطرف کنیم.

وی همچنین در مورد آمار تصادفات مرحله اول تعطیلات نوروزی ابراز داشت: الحمد الله تا کنون تصادف منجر به فوت نداشتیم و حتی در بیمارستان نیز کسی فوت نکرد و تنها دو مورد تصادف جرحی در شهرستان اتفاق افتاد.

مرادی در مورد وقوع جرائم انتظامی در شهرستان با بیان اینکه تا کنون حتی یک مورد جرم هم به ما گزارش نشده است اظهار داشت: نیروی انتظامی، پلیس راه و راهور در تمامی نقاط حادثه خیز و نقاطی که احتمال وقوع جرائم وجود دارد به صورت گشت های موتوری، سواری و پیاده حضور دارند.

عضو شورای تأمین شهرستان اعلام کرد: وضعیت شهرستان در مرحله اول تعطیلات نوروزی عادی است و نیروی انتظامی در هر کجایی که احتمال وقوع جرم وجود دارد حاضر است.

فرمانده انتظامی سوادکوه همچنین در بخش دیگری از سخنانش از آغاز مرحله دوم تعطیلات نوروزی خبر داد و در خصوص اقدامات نیروی انتظامی برای این مرحله  گفت: شیفت دوم نیروی انتظامی از امروز فعالیت خود را آغاز کرده و همانند مرحله اول تعطیلات تدابیر اتخاذ شده را ادامه خواهد داد و سعی می کند اگر ضعفی در مرحله اول وجود داشت آن را برطرف کند.

مرادی دغدغه اصلی اصلی نیروی انتظامی را بحث خروج مسافران از مازندران در پایان تعطیلات دانست و بیان کرد: احتمال ما بر این است که در پایان تعطیلات یک روز شلوغ و پر ترافیک را در محور داشته باشیم و چون بعد از سیزدهم تا شانزدهم فروردین تعطیلات ادامه می یابد و مسافران دو روز فرصت دارند که از استان خارج شوند، امید است گره ترافیکی زیادی در حوزه استحفاظی نداشته باشیم.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی از همین الان به فکر چاره است تا اگر در پایان تعطیلات گره ترافیکی به وجود آمد آن را برطرف کند.

 دیدگاه شما در مورد : سال 93 بدون گره ترافیکی در سوادکوه / در سال جدید تصادف منجر به فوت نداشتیم

سال 93 بدون گره ترافیکی در سوادکوه / در سال جدید تصادف منجر به فوت نداشتیم