یکشنبه 26 آذر 1396 00:13:38

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسلاید شو
چاپ

کد خبر : 37271

تاریخ انتشار : 29/11/1394 - 20:38

رونمایی رضا سراج از 3 برنامه انگلیس برای انتخابات؛

فاز اول 2 قطبی سازی انتخابات، فاز دوم مهندسی افکار عمومی و فاز سوم به چالش کشیدن نتایج

کارشناس مسائل سیاسی کشور از 3 برنامه انگلیسی ها برای انتخابات رونمایی کرد و گفت: فاز اول 2 قطبی سازی انتخابات، فاز دوم مهندسی افکار عمومی در انتخابات و در صورت موفقیت در این 2 فاز، در فاز سوم به چالش کشیدن نتایج و مشروعیت زدایی از نتایج انتخابات خواهد بود. این می تواند طراحی جدیدی باشد برای اینکه فضای کشور را فتنه گون کرده و ایجاد ناامنی در فضای داخلی کشور به همراه داشته باشد.

فاز اول 2 قطبی سازی انتخابات، فاز دوم مهندسی افکار عمومی و فاز سوم به چالش کشیدن نتایج

به گزارش سوادکوه آنلاین به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا، رضا سراج کارشناس مسائل سیاسی کشورمان طی گفت و گویی هشداری جدی نسبت به برنامه ریزی انگلیسی ها برای انتخابات هفته آینده مطرح کرد و گفت: به نظر می رسد کمپینی که جریان ها ضد انقلاب و رسانه های بیگانه به خصوص رسانه دولتی انگلیس یا همان بی بی سی پیرامون مهندسی انتخابات در ایران طراحی کرده و در حال رسانه ای کردن آن است، در روزهای آینده ممکن است تبعاتی را به فضای داخلی کشور ما تحمیل کند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: پروژه انگلیس، آمریکا و اسرائیل برای انتخابات که مدت هاست رهبر معظم انقلاب به آن اشاره داشته و فرموده بودند که دشمنان چشم طمع به انتخابات ما دارند و در سخنان روز گذشته خود نیز به آن اشاره کردند، به نظر می رسد در 3 فاز  قرار است صورت گیرد.

سراج همچنین از 3 برنامه انگلیسی ها برای انتخابات رونمایی کرد و گفت: فاز اول 2 قطبی سازی انتخابات، فاز دوم مهندسی افکار عمومی در انتخابات و در صورت موفقیت در این 2 فاز، در فاز سوم به چالش کشیدن نتایج و مشروعیت زدایی از نتایج انتخابات خواهد بود. این می تواند طراحی جدیدی باشد برای اینکه فضای کشور را  فتنه گون کرده و ایجاد ناامنی در فضای داخلی کشور به همراه داشته باشد.

این کارشناس مسائل سیاسی همچنین افزود: بنابراین این دخالت در فضای داخلی ما و مهندسی انتخابات باید با هوشمندی مردم ما همراه شده و پاسخی قاطع و محکم به آن ارائه شود. در این میان افرادی که ضد انقلاب و رسانه های بیگانه به ویژه بی بی سی از آنها حمایت می کند، باید توجه داشته باشند که اگر موافق این اقدامات و حمایت های بیگانگان نیستند، باید برائت خود را از آنها اعلام کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: آقای هاشمی باید صراحتا برائت خود از  حمایت انگلیسی ها اعلام کند. چنانچه هاشمی این برائت را اعلام نکند، به عنوان شریک این طراحی مهندسی انتخابات، در نزد افکار عمومی معرفی خواهد شد.

کارشناس مسائل سیاسی کشورمان عنوان کرد: مطالبه بعدی از علمای بزرگواری است که نام آنها در لیست مورد حمایت انگلیسی ها قرار دارد. لیستی که انگلیسی ها در حال مشروعیت بخشی به آن هستند، در نزد مردم ایران فاقد مشروعیت است. نبابراین باید مطالبه افکار عمومی از علما این باشد که برائت خود را از حمایت انگلیسی ها اعلام و ابراز کنند.

سراج همچنین در پایان در خصوص خصوصیات لیست مورد حمایت انگلیسی ها گفت: لیست انگلیسی ها در واقع لیستی است که در معرفی افکار و 2 قطبی سازی جامعه می خواهد تلاش داشته باشد و سعی دارد فضای انتخابات را 2 قطبی کرده و در این شرایط کاری کنند که نیروهای انقلابی رای نیاورده و در صورت عدم موفقیت بنا دارند که مشروعیت انتخابات را زیر سوال برده و کشور را در خلا قانون گذاری قرار دهند. این یک توطئه پیچیده است که همه وظیفه دارند با آن مقابله کنند. مطالبه هم این است که علمای بزرگوار مواضع قاطعی در برابر این لیست مورد حمایت اصلاح طلبان اتخاذ کنند.دیدگاه شما در مورد : فاز اول 2 قطبی سازی انتخابات، فاز دوم مهندسی افکار عمومی و فاز سوم به چالش کشیدن نتایج

فاز اول 2 قطبی سازی انتخابات، فاز دوم مهندسی افکار عمومی و فاز سوم به چالش کشیدن نتایج