جمعه 31 فروردین 1397 17:15:29

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 37167

تاریخ انتشار : 24/11/1394 - 08:12

رئیس اداره ورزش وجوانان سوادکوه خبر داد

کسب ۱۷۰ مدال توسط ورزشکاران سوادکوهی

رئیس اداره ورزش و جوانان سوادکوه از کسب ۱۷۰ مدال ورزشکاران سوادکوهی در سال‌جاری خبر داد.

کسب ۱۷۰ مدال توسط ورزشکاران سوادکوهی

به گزارش سوادکوه آنلاین، رضا احمدزاده در جلسه هم‌اندیشی هیأت کشتی زیراب و ورزش و جوانان سوادکوه با اشاره به اینکه شهرستان سوادکوه دارای استعدادهای ورزشی مختلف است، گفت: کسب عناوین مختلف جهانی، بین‌المللی، آسیایی، ملی و استانی توسط ورزشکاران سوادکوه بیانگر استعدادهای ورزشی در شهرستان است.

وی از فعالیت ۲ هزار و ۵۰۰ ورزشکار سازمان‌یافته در شهرستان سوادکوه خبر داد و افزود: هشت سالن و یک استخر سرپوشیده در شهرستان سوادکوه وجود دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه به حضور ۱۶ تیم این شهرستان در لیگ‌های کشوری و استانی اشاره کرد و بیان داشت: چهار تیم سوادکوه در لیگ کشور و ۱۲ تیم شهرستان سوادکوه در لیگ مازندران حضور دارند.

احمدزاده از کسب ۱۷۰ مدال رنگارنگ توسط ورزشکاران سوادکوه در سال‌جاری خبر داد و خاطرنشان کرد: ورزشکاران سوادکوهی امسال موفق به دریافت ۶ مدال جهانی، هفت مدال بین‌المللی، سه مدال آسیایی و ۶۵ مدال کشوری شدند.

وی افزود: ۱۹ جشنواره، ۱۶ همایش پیاده‌روی، ۲۸۰ مورد برگزاری مسابقه در ۱۰ ماهه امسال در سوادکوه برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه با اشاره به تعامل و همکاری ادارات و نهاد‌های شهرستان، گفت: پنج کانون مردم‌نهاد با نظارت اداره ورزش و جوانان سوادکوه در حال فعالیت هستند.


منبع : سوادکوه نیوز
دیدگاه شما در مورد : کسب ۱۷۰ مدال توسط ورزشکاران سوادکوهی

کسب ۱۷۰ مدال توسط ورزشکاران سوادکوهی

  • پربازدیدترین ها