جمعه 31 فروردین 1397 19:13:32

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 37152

تاریخ انتشار : 22/11/1394 - 12:09

همزمان با سراسر کشور برگزار شد

راهپیمایی 22 بهمن در سوادکوه+تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن همزمان با سراسر کشوردر سوادکوه برگزار شد.

راهپیمایی 22 بهمن در سوادکوه+تصاویر

به گزارش سوادکوه آنلاین، همزمان با ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، مراسم راهپیمایی در شهرهای پل سفید و زیراب برگزار شد.

در آیین راهپیمایی 22بهمن امسال در سوادکوه مردان، زنان، نوجوانان ، جوانان، دانشجویان، دانش آموزان، کارگران و سایر قشرها  در کنار هم و در صفوف فشرده بار دیگر وحدت و انسجام ملی خود را به نمایش گذاشتند.

مردم ولایتمدار سوادکوه بار دیگر با حضور در صحنه انقلاب با آرمانهای والای حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری و شهیدان انقلاب و دفاع مقدس تجدید بیعت کردند.

سوادکوهی ها با مشت‌ هایی گره‌ کرده و سردادن شعارهایی ضد استکبار و ضد صهیونیستی از جمله «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر آل سعود خائن» بار دیگر نفرت خود را از مستکبرین عالم فریاد زدند.

مردم همچنین با شعارهای «۲۲ بهمن ماه یوم الله یوم الله»، «ما ذوالفقار حیدریم فدائیان رهبریم»، «ما ملت بیداریم از آمریکا بیزاریم» و «خونی که در رهبر ماست هدیه به رهبر ماست» بصیرت و عشق و علاقه خود به ولایت را نشان دادند.

راهپیمایان در پایان این راهپیمایی با خواندن بیانیه ای مقاومت و ایستادگی را تنها راه مقابله با استکبار جهانی اعلام کردند و پرچم آمریکا و اسرائیل را به آتش کشیدند.دیدگاه شما در مورد : راهپیمایی 22 بهمن در سوادکوه+تصاویر

راهپیمایی 22 بهمن در سوادکوه+تصاویر

  • پربازدیدترین ها