چهار شنبه 30 خرداد 1397 02:16:29

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 37055

تاریخ انتشار : 13/11/1394 - 23:14

سی و هفتمین فجر-4

افتتاح چهار طرح عمرانی در پل‌سفید+تصاویر

همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر با حضور استاندار مازندران چهار طرح عمرانی در پل‌سفید افتتاح شد.

افتتاح چهار طرح عمرانی در پل‌سفید+تصاویر

به گزارش سوادکوه آنلاین، همزمان با دومین روز از دهه مبارک فجر با حضور استاندار مازندران چهار طرح عمرانی در پل‌سفید افتتاح شد.

 

حجت‌الاسلام احمد قربانی امروز در مراسم افتتاح جایگاه سی‌ان‌جی پل‌ سفید سوادکوه با تبریک دهه فجردر بخشی از سخنان خود اظهار کرد: دهه فجر فرصتی برای بیان خدمات نظام به مردم و قدردانی از خدمت‌رسانی آن است.

وی با اشاره به طرح‌های افتتاح شده در دهه فجر، افزود: افتتاح طرح‌های مختلف دهه فجر با وجود تحریم‌های مختلف بیانگر توانمندی‌های کشور است.

امام جمعه پل سفید با بیان اینکه مردم قدردان تلاش‌های نظام هستند، تاکید کرد: تبعیت محض از مقام معظم رهبری مانند تبعیت از امام راحل در دستور کار همه قرار گیرد.

ربیع فلاح‌جلودار نیز در مراسم افتتاح چهار طرح عمرانی شهرداری پل‌سفید شهرستان سوادکوه با تبریک دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: مصوبات جلسه ستاد تسهیلات و رفع موانع تولید که با حضور مدیران کل استانی در سوادکوه برگزار شد، اجرایی شود.

وی با بیان اینکه شهرستان سوادکوه به عنوان دروازه جنوبی استان محسوب می شود، افزود: ورود میلیون‌ها مسافر و خودرو از محور سوادکوه برای حضور در مازندران و سایر استان‌ها سوادکوه را به عنوان مسیر استراتژیک و مهم مازندران تبدیل کرده است و در کنار مواهب طبیعی و استعدادهای مختلف می‌تواند برای توسعه موثر باشد.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه شهرستان سوادکوه مکمل مناطق دشت و جلگه‌ای دیگر مازندران است، تاکید کرد: تلاش مسئولان باید با اولویت اقتصاد مقاومتی باشد.

فلاح با تقدیر از شهرداری پل‌سفید برای راه‌اندازی سی ان جی، خواستار فعالیت شبانه‌روزی آن شد و گفت: اتحاد و همدلی و همراهی برای توسعه مازندران تقویت شود تا شاهد استفاده بهینه از توانمندی‎ها باشیم.

 دیدگاه شما در مورد : افتتاح چهار طرح عمرانی در پل‌سفید+تصاویر

افتتاح چهار طرح عمرانی در پل‌سفید+تصاویر

  • پربازدیدترین ها