جمعه 24 آذر 1396 19:42:41

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 37039

تاریخ انتشار : 05/11/1394 - 13:34

ادعای روزنامه سعودی: دوحه میزبان عربستان، مسقط میزبان ایران

روزنامه المدینه عربستان امروز ادعا کرد که عربستان دوحه را به عنوان میزبان بازی‌های خانگی‌اش انتخاب می‌کند و در مقابل ایران مسقط را انتخاب خواهد کرد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته جلسه‌ای را با حضور مسئولان 3 فدراسیون‌ ایران، عربستان و امارات برگزار کرد. در این جلسه اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال ایران به شدت انتقاد کرد و اعلام نمود که ایران یکی از امن‌ترین کشورهای جهان است و باید بازی‌های لیگ قهرمانان در ایران برگزار شود. در مقابل سعودی‌ها و اماراتی‌ها بهانه‌تراشی کردند و به دلیل عدم امنیت ایران خواستار برگزاری بازی‌ها در کشوری بی‌طرف شدند.

پیشنهاد اصلی عربستان برای برگزاری بازی‌ها بنا بر گزارش سایت AFC قطر بود. پس از این جلسه روزنامه‌های عربستان واکنش‌های مختلفی را داشتند در این راستا نشریه المدنیه ادعا کرد: گزینه اصلی عربستان قطر است تا میزبانی بازی‌های خود را به این کشور بدهد در مقابل ایران هم به احتمال بسیار زیاد مسقط پایتخت عمان را به عنوان میزبان بازی‌های خانگی‌اش انتخاب خواهد کرد.

پیش از این سایت AFC اعلام کرده بود امروز (دوشنبه5 بهمن) تصمیم نهایی خود را درباره اختلاف ایران و عربستان با کمک سازمان امنیت بین‌الملل ورزش(ICSS) صادر خواهد شد اما امروز خبرگزاری آلمان خبری را به نقل از منبعی آگاه از AFC نقل کرد که نتیجه نهایی این جلسات پنجشنبه (8 بهمن) با حضور شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام خواهد شد.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : ادعای روزنامه سعودی: دوحه میزبان عربستان، مسقط میزبان ایران

ادعای روزنامه سعودی: دوحه میزبان عربستان، مسقط میزبان ایران