جمعه 24 آذر 1396 15:38:14

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 37035

تاریخ انتشار : 05/11/1394 - 12:13

پرونده فساد باعث تعلیق فوتبال ایران می‌شود؟

رئیس کمیته صیانت از اخلاق سازمان لیگ گفت: عناوینی در پرونده فساد در فوتبال وجود دارد که می‌تواند به صورت جدی باعث تعلیق فوتبال ایران شود.

پرونده فساد باعث تعلیق فوتبال ایران می‌شود؟

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام علیپور در مورد مراسم تشییع پیکر همایون بهزادی گفت: خدا رحمت کند بهزادی را. او از پیشکسوتان خوب و چهره موثر در فوتبال و حتی فرهنگ و هنر بود. بهزادی یک روحیه شاعرانه داشت و حتی در هنر هم دستی داشت. بنابراین وظیفه داریم تا به عنوان یک مسلمان در تشییع پیکر برادر مسلمان خود حاضر شویم. ضمن اینکه او از چهره‌‌های موثر ورزشی بود و ما به او مدیونیم و هر کاری که از دستمان بر بیاید باید انجام دهیم.

وی در مورد پرونده فساد در فوتبال گفت: اجازه دهید فعلا در مراسم باشم و بعدا در این مورد مفصل صحبت کنم اما امیدوارم انتشار این گزارش که هنوز در صحن علنی مجلس مطرح نشده است در بحث میزبانی ایران برای تیم‌های باشگاهی عربستانی و اماراتی که در این خصوص اعتراضاتی را کرده بودند تاثیرگذار نباشد.

علیپور گفت: اگر قرار بود این پرونده منتشر شود باید تشریفات قانونی‌اش طی می‌شد و اینکه یک عضو این کمیته بدون تشریفات این کار را کرده است مشکلی که به وجود می‌آورد این است که عربستان و امارات درخواست یک کمیته حقیقت یاب را کرده‌اند زیرا عناوینی که در این پرونده وجود دارد می‌تواند به صورت جدی باعث تعلیق فوتبال ما شود.

وی تاکید کرد: ای کاش دوستان اجازه می‌دادند پس از تشریفات قانونی این پرونده منتشر می‌شد و بعد از آن با همه متخلفین هر کسی که بود برخورد لازم انجام می‌شد. هرچند که اشخاصی که علیه آن‌ها شکایت شده قطعا باید به قوه قضائیه بروند تا به موارد آن‌ها رسیدگی شود.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : پرونده فساد باعث تعلیق فوتبال ایران می‌شود؟

پرونده فساد باعث تعلیق فوتبال ایران می‌شود؟