سه شنبه 04 اردیبهشت 1397 13:09:15

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36959

تاریخ انتشار : 27/10/1394 - 09:17

واکنش شدید نتانیاهو به اجرایی شدن برجام و لغو تحریم‌ها

بعد از اجرایی شدن برجام و لغو تحریم‌های آمریکا و اتحادیه اروپا علیه ایران، نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد، جمهوری اسلامی هنوز به دنبال دستیابی به تسلیحات هسته‌ای است.

واکنش شدید نتانیاهو به اجرایی شدن برجام و لغو تحریم‌ها

به گزارش سوادکوه آنلاین، بعد از اجرایی شدن برجام و لغو تحریم‌های آمریکا و اتحادیه اروپا علیه ایران، «بنیامین نتانیاهو» مدعی شد، جمهوری اسلامی هنوز به دنبال دستیابی به تسلیحات هسته‌ای است.

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، نتانیاهو که طی یکسال اخیر تمام کارت‌های خود را رو کرد تا شاید بتواند مانع توافق میان ایران و 1+5 شود، شنبه‌ شب (شب گذشته) با صدور بیانیه‌ای مدعی شد: «حتی بعد از امضاء توافق هسته‌ای، ایران از بلندپروازی‌های خود برای دستیابی به سلاح هسته‌ای دست بر نداشته و به اقدام برای بی‌ثبات‌سازی خاورمیانه و گسترش ترور در سراسر جهان می‌دهد و همزمان تعهدات بین‌المللی خود را نقض می‌کند».

وی در ادامه افزود، اسرائیل اجرای توافق هسته‌ای را زیر نظر خواهد داشت، از این رو، درباره نقض این توافق به ایران هشدار داد!

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عنوان تنها رژیم دارنده سلاح‌های هسته‌ای در خاورمیانه، اظهار داشت: «کشورهای جهان و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی باید به دقت فعالیت‌های تاسیسات هسته‌ای ایران و سایر تاسیسات این کشور را زیر نظر داشته باشند تا اطمینان یابند ایران به طور مخفیانه سلاح هسته‌ای تولید نمی‌کند».

بنیامین نتانیاهو مدعی شد، بدون واکنش مناسب به هر نقض تعهدی، ایران به این نتیجه می‌رسد که می‌تواند به تولید تسلیحات هسته‌ای ادامه دهد، منطقه را بی‌ثبات سازد و ترور را گسترش دهد.

 


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : واکنش شدید نتانیاهو به اجرایی شدن برجام و لغو تحریم‌ها

واکنش شدید نتانیاهو به اجرایی شدن برجام و لغو تحریم‌ها

  • پربازدیدترین ها