جمعه 01 تیر 1397 02:20:10

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 36951

تاریخ انتشار : 26/10/1394 - 11:21

نماینده سوادکوه در مجلس:

مجلس منتظر تحویل لایحه بودجه از دولت است

نماینده سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی از انتظار مجلس شورای اسلامی در روز یک‌شنبه برای تحویل لایحه بودجه سال آینده از دولت خبر داد.

مجلس منتظر تحویل لایحه بودجه از دولت است

به گزارش سوادکوه آنلاین،سید هادی حسینی طی در گفت‌وگویی با اشاره به اینکه درباره تأخیر تحویل لایحه بودجه به مجلس شورای اسلامی به دولت تذکر داده شد، گفت: دولت در سال گذشته بودجه را به موقع تحویل مجلس داده بود و با توجه به برنامه دولت درباره داشتن انضباط بیشتر موضوعات مختلف، انتظار آن بود که بودجه به موقع تحویل مجلس شود.

وی با بیان اینکه دولت امسال چالش‌هایی مختلفی داشت ولی درباره تاخیر بودجه توضیحی نداد،افزود: شاید دولت منتظر تغییرات در حوزه نفت و برجام است ولی می‌توانست با تحویل به موقع بودجه در بررسی کارشناسی آن در مجلس همکاری کند.

نماینده سوادکوه، سوادکوه‌شمالی، قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سئوال درباره برخی شایعات در مورد تمایل دولت به پایان مجلس و ارائه بودجه به مجلس بعدی، خاطر‌نشان کرد: شایعه علاقه دولت به ارائه بودجه به مجلس بعدی دیدگاه کارشناسی نیست و مجلس شورای اسلامی تا خردادماه سال آینده به وظایف خود عمل می‌کند و با توجه به سابقه حضور رئیس‌جمهور، معاون برنامه‌ریزی، معاون اول و برخی وزرا در مجلس شورای اسلامی تاکنون بی‌احترامی به مجلس نداشتند.

حسینی با اشاره به اینکه بر طبق برخی مطالب بیان شده، دولت لایحه بودجه را یک‌شنبه آینده تقدیم مجلس شورای اسلامی می‌کند، گفت: مجلس شورای اسلامی در روز یک‌شنبه منتظر تحویل لایحه بودجه سال آینده از دولت است.

 

 


منبع : فارس-مازندران
دیدگاه شما در مورد : مجلس منتظر تحویل لایحه بودجه از دولت است

مجلس منتظر تحویل لایحه بودجه از دولت است

  • پربازدیدترین ها