دوشنبه 04 تیر 1397 14:40:29

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 36950

تاریخ انتشار : 26/10/1394 - 11:14

امام جمعه زیراب:

اقدامات ایران در منطقه مبتنی بر اصل ولایت‌فقیه است

امام جمعه زیراب اقدامات خرد‌ورزانه ایران در منطقه را به دلیل حکومت مبتنی بر اصل ولایت‌فقیه در آن توصیف کرد.

اقدامات ایران در منطقه مبتنی بر اصل ولایت‌فقیه است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت‌الاسلام محمدزمان رضایی با اشاره اینکه هر عمل حدی دارد که اگر از آن اندازه دور شود سبب ضعف و سستی در انسان می‌شود، اظهار کرد: در آموزه‌های دینی ما آمده است که انسان ذکر الهی بسیار انجام دهد که مورد تأکید ائمه معصوم (ع) است.

وی با بیان اینکه در آیات مختلف قرآن بر ذکر تأکید شده است، افزود: نشستن در مسجد برای نماز‌گزاری که قرائت قرآن کند و کسی که ذکر خدا بگوید و کسی که در جست‌و‌جوی دانش باشد تأکید شده است.

امام جمعه زیراب به دستگیری سربازان آمریکایی توسط نیروی دلاور دریایی سپاه و سخنان سخنگوی وزارت خارجه آمریکا درباره این که دیدن فیلم سربازان آمریکایی در حالی که زانو‌زده و تسلیم ایرانی‎ها بودند برای من سخت بود، خاطرنشان کرد: فرمانده آمریکایی جلوی دوربین اشتباه بودن حضور در ایران و عذرخواهی از آن را اعتراف کرد.

وی به مدیریت مقتدرانه نیروی دریایی سپاه اشاره کرد و بیان داشت: مدیریت مقتدرانه نیروی دریایی سپاه در موضوع تفنگ‌داران آمریکایی در مقایسه با سرنگونی هواپیمای روسی در حریم هوایی ترکیه بسیار خردمندانه بود که بیان‌گر اقدام خردمندانه ایران و تغییر قواعد بازی در منطقه به نفع ایران است که کشورهای کوچک منطقه باید حد و اندازه خود را بدانند.

رضایی به عملکرد ایران در منطق اشاره کرد و گفت: ایران در هشت سال دفاع مقدس در مقابل صدام و زیاده‌خواهی سردمداران منطقه و استکبار و صهیونیسم ایستاد و تنها کشوری بود که با خردورزی و عقلانیت در مقابل حوادث عملکرد درستی داشته است که این به دلیل حکومت مبتنی بر اصل ولایت‌فقیه است.


منبع : فارس-مازندران
دیدگاه شما در مورد : اقدامات ایران در منطقه مبتنی بر اصل ولایت‌فقیه است

اقدامات ایران در منطقه مبتنی بر اصل ولایت‌فقیه است

  • پربازدیدترین ها