پنج شنبه 31 خرداد 1397 01:36:41

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36897

تاریخ انتشار : 24/10/1394 - 11:31

کیهان: آمریکا تست کرد سپاه زهرچشم گرفت

روزنامه کیها ن تیتر نخست خود را به دستگیری 10 ملوان آمریکایی در آب های خلیج فارس از سوی سپاه پاسداران اختصاص داده است.

کیهان: آمریکا تست کرد سپاه زهرچشم گرفت

به گزارش سوادکوه آنلاین،  این روزنامه در شماره روز پنجشنبه آورده است: ماجرای ورود دو قایق نظامی آمریکا به آب های سرزمینی ایران در خلیج فارس، با عذرخواهی واشنگتن و آزاد شدن 10 نظامی بازداشتی از سوی نیروی دریایی سپاه پایان یافت. 
استقبال پر شکوه مردم ممسنی از کاروان شهدا عنوان مطلب دیگری از روزنامه کیهان است که با تصویری در این زمینه منتشر شده است. در این مطلب آمده میزبانی ده روزه مردم استان فارس از 94 شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور مردم و مسئولان از شهرستان نورآباد ممسنی آغاز شد.
اجرای به هر قیمت توافق جایگزین توافق به هر قیمت شده است!، پیگیری ویژه چند مقام دولتی برای ثبت نام یک نماینده، چند می گیری علیه ایران شلتاق کنی؟!، مخالفت هاشمی با خط امام(ره) این بار بر سر تسخیر لانه جاسوسی و نیویورک تایمز: تحریم های جدید در راه است اما بعد از آن که ایران برجام را اجرا کرد عنوان تیترهای بخش اخبار ویژه کیهان است. 
دشمن ناامید است عنوان یادداشت روز روزنامه کیهان است که به قلم سید محمد سعید مدنی است. در این یادداشت آمده از تعابیر معروف و معنی داری که درباره انقلاب اسلامی ایران به کار رفته یکی هم این است که: این انقلاب نهضتی است در تداوم نهضت انبیاء(علیهم السلام) به ویژه نهضت انسان ساز و عدالت محور پیامبر خاتم(ص)، تعبیری که برای اثبات درستی آن دلایل گوناگون و شواهد بسیار در دست هست.
یمن به آزمایشگاه سلاح های جدید آمریکا تبدیل شده است ، اعدام آیت الله نمر طومار آل سعود را درهم خواهد پیچید 
استقبال پر شکوه مردم ممسنی از کاروان شهدا ، افزایش تولید نفت ایران اشباع بازار را تشدید می کند از دیگر تیترهای این روزنامه است.دیدگاه شما در مورد : کیهان: آمریکا تست کرد سپاه زهرچشم گرفت

کیهان: آمریکا تست کرد سپاه زهرچشم گرفت

  • پربازدیدترین ها