چهار شنبه 30 خرداد 1397 20:00:15

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 3679

تاریخ انتشار : 05/01/1393 - 22:40

اختصاصی/سوادکوه آنلاین گزارش می دهد:

معرفی نه نقطه حادثه خیز در محور سوادکوه

رئیس پلیس راهور شهرستان سوادکوه با معرفی نقاط حادثه خیز محور سوادکوه از مسافرین خواست تا با رعایت نکات ایمنی از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کنند.

معرفی نه نقطه حادثه خیز در محور سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین، سرگرد احمدی رئیس پلیس راهور  شهرستان سوادکوه ضمن تبریک سال نو به مسافرین نوروزی با اعلام نقاط حادثه خیز محور سوادکوه به همه مسافرینی که قصد گذر از سوادکوه را دارند هشدار داد تا با رعایت نکات ایمنی از بروز تصادفات دل خراش جلوگیری به عمل آورند.

وی اعلام کرد: محدوده پل هوایی شهر پل سفید، محدوده امامزاده ابوطالب، پمپ بنزین زیراب و مناطق کُردآباد، سرخ کلا، قاسم آباد در شهرستان سوادکوه و همچنین  نقاط  پیچ کوبان ، سه راهی کلانتری و محدوده از نارنج بن تا مخابرات شهر شیرگاه در شهرستان سوادکوه شمالی جزء نقاط حادثه خیز محور سوادکوه هستند.

سرگرد احمدی با بیان این مطلب گفت: امیدواریم رانندگان با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه داشتن به تابلو ها و علائم هشدار دهنده در طول مسیر بخصوص در نقاط حادثه خیز شهرستان سوادکوه از بروز تصادفات دلخراش جلوگیری به عمل آورند.

وی به رانندگان توصیه کرد: از آنجایی که خستگی و خواب آلودگی حین رانندگی دلیل بسیاری از تصادفات ناگوار است از رانندگی در این حالات جداً خودداری کرده و در زمان بارندگی بعلت لغزندگی جاده ضمن رعایت فاصله طولی با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

رئیس پلیس راهور سوادکوه در پایان خطاب به مسافرین نوروزی اظهار داشت: سفری ایمن و بدور از خطر را  برای شما در شهرستان سوادکوه و سوادکوه شمالی آرزو داریم.دیدگاه شما در مورد : معرفی نه نقطه حادثه خیز در محور سوادکوه

معرفی نه نقطه حادثه خیز در محور سوادکوه

  • پربازدیدترین ها