چهار شنبه 27 دی 1396 03:06:40

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36664

تاریخ انتشار : 18/10/1394 - 21:57

خطیب کوفه: باید روابط با عربستانِ حامی تروریسم قطع شود

خطیب نماز جمعه کوفه از دولت عراق خواست روابط دیپلماتیک با عربستان سعودی و همه دولت‌های حامی تروریسم را قطع کند.

خطیب کوفه: باید روابط با عربستانِ حامی تروریسم قطع شود

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، خطیب نماز جمعه کوفه، قطع روابط دیپلماتیک با عربستان سعودی و همه دولتهای حامی تروریسم را خواستار شد.

 
"سید مهند الموسوی" در خطبه نماز جمعه مسجد کوفه گفت: از دولت عراق می خواهیم روابط دیپلماتیک خود را با دولتهای حامی تروریسم و از جمله آنها عربستان قطع کند.
 
وی تأکید کرد  عراق باید در واکنش به جنایت اعدام شیخ نمر، کالاهای عربستان را تحریم کند.
 
مهند الموسوی افزود: تحریم کالاهای آل سعود به معنای آن است که در واکنش به این جنایت به آنان ضربه اقتصادی وارد کرده ایم؛ آنان درآمدهای میلیاردی را که از فروش کالاهایشان به دست می‌آورند، برای کمک مالی و تسلیحاتی به داعش هزینه می کنند تا ما را بکشند.
 
الموسوی اظهار داشت: دولت عراق باید کارخانه‌ها و کارگاه‌های تولیدی ما را تقویت کنند، تا آنها بتوانند بازار را با کالاهای ملی و تولیدی خودمان تأمین کنند؛ دیگر ذلت و توسل به قاتلان و مجرمانی که جوانان ما را کشته و سرزمین ما را ویران کرده‌اند، کافی است.
 
الموسوی اظهار داشت: آمریکا و صهیونیسم نقشه کشیده اند که این سرزمین را تکه تکه و ملتها را آواره کنند و جنایت قتل شیخ نمر بوسیله سران "صهیووهابی" یکی از حلقه های همین زنجیره خونبار است ... درست همانند همان کاری مسؤولان نیجریه با حمایت همین کشورها مرتکب شدند و کشتار وحشیانه ای را در حسینیه بقیه الله در نیجریه انجام دادند و انسانهای بیگناهی را کشتند و این درحالی است که هنوز از سرنوشت علامه شیخ الزکزاکی خبری در دست نیست.


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : خطیب کوفه: باید روابط با عربستانِ حامی تروریسم قطع شود

خطیب کوفه: باید روابط با عربستانِ حامی تروریسم قطع شود