سه شنبه 29 خرداد 1397 09:05:13

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36649

تاریخ انتشار : 18/10/1394 - 16:55

علت حضور سفیر ایران در وزارت خارجه ترکیه

سفیر کشورمان در آنکارا حضورش در وزارت خارجه ترکیه را به منظور گفت‌وگو ورایزنی با مسئولان این وزارت خانه دانست و تاکید کرد:‌ جلسه همانند معمول در محیطی دوستانه برگزار شد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، علیرضا بیکدلی، سفیر ایران در ترکیه در رابطه با اخبار منتشر شده مبنی بر احضار وی به وزارت خارجه ترکیه در صفحه شخصی فیس‌بوک خود نوشت:

وزارت‌خانه‌های امور خارجه مرکز ثقل روابط کشورها هستند برای همین یکی از کارهای سفرا دیدارهای منظم با مدیران وزارت خارجه و حل ماموریت و مرور موضوعات مهم روابط است.

وی ادامه داد که بنا به درخواست قبلی سفارت پنج شنبه برای ملاقات با آقای تورو نلار مدیر کل منطقه ای به وزارت خارجه ترکیه رفته است.

بیکدلی در رابطه با این ملاقات این طور توضیح می‌دهد که در این ملاقات درباره نتایج سفر اخیر رئیس سازمان آموزش عالی ترکیه و همچنین رئیس دیانت ترکیه به ایران گفت‌وگور کردیم همچنین در رابطه با نقش رسانه های دو کشور در روابط ایران و ترکیه صحبت های مفصلی انجام شد ، علاوه بر این تحولات اخیر منطقه و اهمیت همکاری های ایران و ترکیه نیز مورد تبادل نظر قرار گرفت و طبق معمول جلسه در محیطی دوستانه برگزار شد.


منبع : ایسنا

Errn : 003

در حال حاضر مشکلی در رابطه با تنظیمات بانک اطلاعاتی وجود دارد!!!

لطفا دقایقی دیگر سعی کنید.

باتشکر.

Site Admin