شنبه 02 تیر 1397 23:52:44

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 36624

تاریخ انتشار : 18/10/1394 - 16:03

امام جمعه زیراب در خطبه های نماز جمعه 18 دی:

رژیم آل سعود بوجود آورنده و پرورش دهنده گروه های تروریستی است/شهادت آیت الله نمر آخرین ترکش از جنایات آل سعود بود

امام جمعه زیراب در خطبه های نماز جمعه 18 دی اظهار کرد: رژیم آل سعود بوجود آورنده و پرورش دهنده گروه های تروریستی است/شهادت آیت الله نمر آخرین ترکش از جنایات آل سعود بود.

رژیم آل سعود بوجود آورنده و پرورش دهنده گروه های تروریستی  است/شهادت آیت الله نمر آخرین ترکش از جنایات آل سعود بود

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام محمدزمان رضایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر زیراب با اشاره به قطع روابط عربستان با ایران اظهار کرد: رژیم آل سعود با برنامه قبلی آیت الله نمر را به شهادت رساند و حال می خواهد با اقدامات اینچنینی اثرات این جنایت را از خود دور کند.

وی ادامه داد: مقام معظم رهبری فرمودند:« بدون تردید خون به ناحق ریخته این شهید مظلوم به سرعت اثر خواهد کرد و دست انتقام الهی گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت».

امام جمعه زیراب تصریح کرد: این عالم مظلوم نه مردم را به حرکت مسلحانه تشویق می کرد نه به توطئه پنهانی دعوت می کرد بلکه تنها انتقاد علنی و انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر که برخواسته از تعصب و غیرت دینی بوده است.

رضایی اظهار کرد: واقعیت این است که سیاست های خارجی عربستان به خصوص در 30 سال اخیر در منطقه به ناکامی انجامید و اکنون رژیم آل سعود با هزینه میلیارد ها دلار در سوریه، عراق و یمن شکست خورده است.

وی با اشاره به جنایت آل سعود در یمن، گفت:در یمن برنامه ریزیشان این بود که در مدت زمان کم به اهداف از پیش تعیین شده خود دست خواهند یافت، نه تنها به آن اهداف نرسیدند بلکه شهرها و مناطق مرزی عربستان نا امن شد.

امام جمعه زیراب  خاطر نشان کرد: سالیان سال در سوریه به دنبال تضعیف محور مقاومت و انزوای ایران بوده اند و حال آنکه ایران در حل بحران سوریه نقش تاثیر گذاری ایفا می کند و در عراق نیز همه نقشه هایشان نقش بر آب شد.

رضایی تصریح کرد: رژیم آل سعود در طول حکومتشان به خصوص در 30 سال اخیربوجود آورنده و پرورش دهنده گروه‌های تروریستی همچون القاعده، داعش، النصره و ... است تا بر علیه اهداف ناب انقلاب اسلامی ایران فعالیت و از انعکاس آن در جهان جلوگیری کنند ولی به فرموده مقام معظم رهبری این انقلاب عطری بود که بوی آن در جهان منتشر شد و به مشام همه رسید و مردم دنیا با آن آشنا شدند.

وی  افزود: یکی از اهداف رژیم آل سعود در به شهادت رساندن شیخ نمر این بود که سید حسن نصرالله دیگری بوجود نیاید تا فریاد آزادی خواهی سر دهد و حکومت را بدست گیرد.

امام جمعه زیراب سپس به اقدام کشورهای کوچک منطقه در حمایت از رژیم آل سعود اشاره کرد و گفت: آزموده را آزمودن خطاست، در جنگ هشت ساله تحمیلی بیش از 48 کشور از عراق علیه ایران حمایت کردند و از بسیاری کشورها اسیر گرفتیم.

رضایی در پایان تاکید کرد: شهادت آیت الله نمر آخرین ترکش از جنایات آل سعود بود و اقدامات رژیم آل سعود نه تنها باعث انزوای ایران نخواهد شد بلکه موجب رشد و شکوفایی بیش از پیش ایران در منطقه خواهد شد.

 

 دیدگاه شما در مورد : رژیم آل سعود بوجود آورنده و پرورش دهنده گروه های تروریستی است/شهادت آیت الله نمر آخرین ترکش از جنایات آل سعود بود

رژیم آل سعود بوجود آورنده و پرورش دهنده گروه های تروریستی  است/شهادت آیت الله نمر آخرین ترکش از جنایات آل سعود بود

  • پربازدیدترین ها