شنبه 25 آذر 1396 16:33:50

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36597

تاریخ انتشار : 17/10/1394 - 18:12

تکذیب تسلط تروریست‌ها بر تیپ 82 ارتش در جنوب سوریه

نیروهای مقاومت در سوریه موفق شدند حملات عناصر تروریستی به تیپ 82 ارتش سوریه در شهر «شیخ مسکین» را دفع کنند. بنابراین خبر تصرف این تیپ توسط تروریست‌ها کذب است.

به گزارش سوادکوه آنلاین، گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، ده‌ها تن از عناصر تروریستی جبهة النصره و گروه موسوم به «ارتش آزاد» شب گذشته حملاتی را از محور شرقی شهر «نوی» در حومه شمال غربی شهر شیخ مسکین آغاز کردند و در ابتدای حملات خود موفق شدند به مناطق غربی تیپ 82 ارتش نزدیک شوند.

با نزدیک شدن تروریست‌ها به این منطقه، رسانه‌های وابسته به تروریست‌ها به سرعت خبر تصرف تیپ 82 ارتش را منتشر کردند و مدعی شدند تمامی این پایگاه را تحت اشغال خود درآوردند.

بنا بر این گزارش، نیروهای سوری با نزدیک شدن تروریست‌ها به این پایگاه، گروهی از نیروهای خود در شمال شهر شیخ مسکین را به پایگاه اعزام کردند و موفق شدند با مقاومت خود تروریست‌ها را در فرودگاه به عقب برانند.

در درگیری‌ نیروهای سوری و تروریست‌ها ده‌ها تن از تروریست‌ها کشته و زخمی شدند.

بنا بر این گزارش، از صبح امروز بعد از عقب نشینی عناصر تروریستی آرامش نسبی در منطقه برقرار شده و نیروهای سوری در حالت آماده باش قرار دارند.

نزدیک به 10 روز قبل نیروهای سوری با کمک نیروهای دفاع ملی عملیاتی را برای پاکسازی شهر الشیخ مسکین و مناطق شمال (تیپ 82) ارتش آغاز کردند و موفق شدند علاوه بر مناطق شمالی بیش از 60 درصد از این شهر را از وجود عناصر تروریستی پاکسازی کنند.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : تکذیب تسلط تروریست‌ها بر تیپ 82 ارتش در جنوب سوریه

تکذیب تسلط تروریست‌ها بر تیپ 82 ارتش در جنوب سوریه