چهار شنبه 27 دی 1396 10:49:41

 

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 36555

تاریخ انتشار : 16/10/1394 - 22:08

هنرمندان بسیجی شهرستان های سوادکوه و سوادکوه شمالی بیانیه‌ای صادر کردند

با شهادت «شیخ نمر باقر النمر» بار دیگر دولت منفور وهابی و تروریست پرور آل سعود ملعون خود را رسوا کرد

در بخشی از بیانیه هنرمندان بسیجی شهرستان های سوادکوه و سوادکوه شمالی آمده است: با شهادت «شیخ نمر باقر النمر» بار دیگر دولت منفور وهابی و تروریست پرور آل سعود ملعون خود را رسوا کرد.

با شهادت «شیخ نمر باقر النمر» بار دیگر دولت منفور وهابی و تروریست پرور آل سعود ملعون خود را رسوا کرد

به گزارش سوادکوه آنلاین، هنرمندان بسیجی شهرستان های سوادکوه و سوادکوه شمالی به مناسبت شهادت «شیخ نمر باقر النمر» بیانیه‌ای صادر کردند.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

اینک «شیخ نمر باقر النمر» به جمع کاروان شهیدان پیوست.

با شهادت «شیخ نمر باقر النمر» بار دیگر دولت منفور وهابی و تروریست پرور آل سعود ملعون خود را رسوا کرد و دست به خون یکی از بزرگان دین که کاری جز دفاع از حق و دادخواهی نداشت آلود.

خبر شهادت عالم مبارز «شیخ نمر باقر النمر» پرچم دار مظلومیت شیعیان عربستان دل های بیدار آزادگان جهان را مالامال از غم کرد، غمی که در کنار غم فقدان شیخ زکزاکی در زاریا و دیگر جنایات شیطان بزرگ، حرارتی را در دل مومنین ایجاد کرده است که مگر با ظهور امام زمان(عج) فرو نشیند .

 همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند:بدون تردید خون به ناحق ریخته این شهید مظلوم به سرعت اثر خواهد کرد و دست انتقام الهی گریبان سیاستمداران سعودی را خواهد گرفت.

همه ما مسلمانیم، شیعه و سنی هیچ گاه با هم اختلافی ندارند، اگر اختلافی بین این دو مذهب به وجود آید ریشه آن از سوی استکبار و دشمنان اسلام است. 

هنرمندان و بسیج هنرمندان شهرستان های سوادکوه و سوادکوه شمالی از سازمانها و نهادهای بین المللی مدعی حقوق بشر و آزادی بیان و همچنین از دستگاه دیپلماسی ایران انتظار دارند در قبال این جنایت موضع گیری کرده و با محکومیت شدید آن به وظایف خود عمل نمایند.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 17 دی 1394 - 02:48
  علی

  واقعا بیانیه پر محتوایی بود. تشکر

  0 1
 • پاسخ به نظر پنج شنبه 17 دی 1394 - 02:50
  اصغری

  لازم است از جناب آقای علیزاده که به حق دارند زحمت میکشند تقدیر و تشکر کرد و خداقوت گفت.

  0 1
دیدگاه شما در مورد : با شهادت «شیخ نمر باقر النمر» بار دیگر دولت منفور وهابی و تروریست پرور آل سعود ملعون خود را رسوا کرد

با شهادت «شیخ نمر باقر النمر» بار دیگر دولت منفور وهابی و تروریست پرور آل سعود ملعون خود را رسوا کرد