یکشنبه 26 آذر 1396 21:18:53

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36553

تاریخ انتشار : 16/10/1394 - 23:36

نیروهای امنیتی بیمارستان الرمادی را آزاد کردند

در ادامه عملیات آزادسازی الرمادی در غرب عراق، نیروهای امنیتی بیمارستان الر مادی را از چنگ تروریست های داعش آزاد کرده و ۷ تروریست انتحاری را به هلاکت رساندند.

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از شبکه سومریه، نیروهای مبارزه با تروریسم عراق از آزادی بیمارستان الرمادی و رسیدن به نزدیکی مسجد بزرگ این شهر خبر دادند. در پی این عملیات ۷ تروریست انتحاری به هلاکت رسیدند.

«سامی کاظم العارضی» فرمانده یگان سوم عملیات ویژه نیروهای مبارزه با تروریسم گفت: یگانی مشترک از نیروهای مبارزه با تروریسم و پلیس استان الانبار موفق شدند بیمارستان الرمادی را آزاد کرده و به نزدیکی مسجد بزرگ الرمادی برسند.

وی افزود: یگان مذکور در جریان این عملیات ۷ تروریست انتحاری که کمربند انفجاری برتن داشته و با سنگر گرفتن در داخل بیمارستان قصد حمله به نیروهای امنیتی را داشتند، به هلاکت رساند.

یک منبع امنیتی روز گذشته (سه شنبه) از اقدام گروه تروریستی داعش مبنی بر منفجر کردن بخش هایی از بیمارستان الرمادی با رسیدن نیروهای امنیتی به نزدیکی آن خبر داده بود.

لازم به ذکر است که نیروهای امنیتی عراق طی روزهای گذشته موفق شدند مناطق و روستاهای محور شمالی الرمادی را از چنگ تروریست های داعش بازپس گیرند.


منبع : مهر
دیدگاه شما در مورد : نیروهای امنیتی بیمارستان الرمادی را آزاد کردند

نیروهای امنیتی بیمارستان الرمادی را آزاد کردند