پنج شنبه 31 خرداد 1397 18:34:56

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36526

تاریخ انتشار : 16/10/1394 - 14:32

ادعای بحرین در بازداشت یک گروه مرتبط با ایران

رژیم بحرین در ادامه اتهامات بی پایه و اساس خود به جمهوری اسلامی ایران، این بار مدعی بازداشت یک گروه وابسته به ایران و حزب الله شد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، به نقل از خبرگزاری رسمی بحرین، وزارت کشور بحرین امروز مدعی شد که یک باند ترویستی مرتبط با ایران و حزب الله و متهمان به برنامه ریزی برای انجام انفجارهای خطرناک در این کشور را دستگیر کرده است.

وزارت کشور آل خلیفه در بیانیه ای مدعی شد که این افراد از سوی ایران و حزب الله لبنان حمایت می شوند.

این ادعای جدید بحرین در حالی مطرح شده است که این رژیم دو روز پیش به دلیل اعتراضات‌ها در ایران به اعدام شیخ نمر باقر النمر روحانی برجسته عربستانی به دست رژیم سعودی به پیروی از این رژیم، روابط خود را با ایران قطع کرد.

بحرین از 14 فوریه سال 2011 میلادی شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند.

این درخواست‌ها با سرکوبگری رژیم بحرین با همدستی برخی کشورهای عربی از جمله عربستان روبه‌رو شده است. رژیم بحرین در راه سرکوب بحرین همچنین عناصری از پاکستان، اردن و سایر کشورها را به خدمت گرفته است.

رژیم بحرین برای خاموش کردن شعله اعتراضات شمار زیادی از رهبران مخالف را بازداشت و با پرونده سازی به زندانهای طولانی‌مدت محکوم کرده است.


منبع : تسنیم
دیدگاه شما در مورد : ادعای بحرین در بازداشت یک گروه مرتبط با ایران

ادعای بحرین در بازداشت یک گروه مرتبط با ایران

  • پربازدیدترین ها