جمعه 07 اردیبهشت 1397 01:49:54

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36444

تاریخ انتشار : 14/10/1394 - 23:32

انتحاری داعش در حلب + تصاویر

همزمان با گسترش مناطق تحت سیطره نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه در محور شرقی شهر بزرگ حلب، گروه تروریستی تکفیری داعش ساعتی پیش دست به یک حمله انتحاری علیه مواضع نیروهای سوری زده است.

به گزارش سوادکوه آنلاین، همزمان با گسترش مناطق تحت سیطره نیروهای ارتش و بسیج مردمی سوریه در محور شرقی شهر بزرگ حلب، گروه تروریستی تکفیری داعش ساعتی پیش دست به یک حمله انتحاری علیه مواضع نیروهای سوری زده است.

انتحاری داعش در حلب+تصاویر
 
بنابر این گزارش، بخش اطلاع رسانی داعش با انتشار تصاویری از عامل انتحاری، محل وقوع این حمله را روستای "النجاره" در اطراف فرودگاه نظامی "کویرس" واقع در شرق حلب عنوان کرده است. در تصاویر منتشر شده از سوی این گروه، عامل انتحاری با نام مستعار "ابوهمام المغربی" (تبعه کشور آفریقایی مغرب) معرفی شده که سوار بر کامیون حامل صدها کیلوگرم مواد منفجره خود را در نزدیکی مواضع نیروهای نظامی سوری منفجر کرده است. 
 
انتحاری داعش در حلب+تصاویر
 
هنوز از تلفات یا خسارات احتمالی این حمله گزارشی منتشرنشده اما داعش در بیانیه خود مدعی کشته و زخمی شدن دهها تن خبر داده است. طی هفته های گذشته و پس از شکستن محاصره فرودگاه نظامی کویرس، نیروهای ارتش سوریه موفق به پاکسازی مناطق وسیعی از روستاهای اطراف این مرکز مهم نظامی شده اند. لازم به ذکر است که دوروز پیش روستای النجاره به کنترل نیروهای نظامی ارتش سوریه درآمده است. این روستا در نزدیکی شهر "باب" قرار داشته که از مراکز مهم گروه تروریستی تکفیری داعش در استان حلب سوریه می باشد.
 
انتحاری داعش در حلب+تصاویر
 
انتحاری داعش در حلب+تصاویر
 
انتحاری داعش در حلب + تصاویر
 
 


منبع : مشرق
دیدگاه شما در مورد : انتحاری داعش در حلب + تصاویر

انتحاری داعش در حلب + تصاویر

  • پربازدیدترین ها