شنبه 05 خرداد 1397 02:44:12

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36411

تاریخ انتشار : 14/10/1394 - 14:32

قایق بوگاتی 3.5 میلیون دلاری + تصاویر

همانطور که می دانید بوگاتی یکی از تولیدکننده های خودروهای گران قیمت و لوکس است.

به گزارش سوادکوه آنلاین، همانطور که می دانید بوگاتی یکی از تولیدکننده های خودروهای گران قیمت و لوکس است. این خودروساز چند ماهی است که خودروی جدیدی را عرضه نکرده و قرار است در ماه های آتی از مدل جدید خود با نام چیرون رونمایی کند.

به نظر می رسد این خودروساز قصد دارد در صنایع دیگری نظیر قایق سازی نیز وارد شود. اخبار حاکی از این هستند که این شرکت فرانسوی به تازگی با شرکت Palmer به منظور تولید قایق های مدرن و پرسرعت وارد همکاری شده است.


 

قایق بوگاتی 3.5 میلیون دلاری +عکس!


این قایق Ninie نام دارد و قرار است در چند مدل تولید شود. به گفته بوگاتی بدنه این قایق از تیتانیوم و فیبر کربن ساخته می شود. بوگاتی قصد دارد در تولید این قایق ها از طراحی کلاسیک خودروهای خود استفاده کند. این قایق در اندازه های مختلف تولید تولید خواهد شد و قرار است کوچکترین مدل 13 و بزرگترین مدل 27 متر طول داشته باشد.

از آنجایی که این قایق ها نام بوگاتی را یدک می کشند قیمت بالای آن ها شگفت انگیز نمی باشد. قیمت ارزان ترین مدل 2.2 میلیون دلار خواهد بود و بزرگترین مدل نیز 3.5 میلیون دلار است. این در حالی است که آخرین مدل بوگاتی که قرار است سال آینده وارد بازار شود 2.2 میلیون دلار است.

 

قایق بوگاتی 3.5 میلیون دلاری +عکس!


نام انتخاب شده برای این قایق از نام گربه دختر بنیان گذار بوگاتی برگرفته شده است. ساخت و تولید این قایق ها قرار است در کشور موناکو، محل کارخانجات Palmer Johnson، انجام گیرد.

 


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : قایق بوگاتی 3.5 میلیون دلاری + تصاویر

قایق بوگاتی 3.5 میلیون دلاری + تصاویر

  • پربازدیدترین ها