دوشنبه 04 تیر 1397 10:23:23

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 36379

تاریخ انتشار : 13/10/1394 - 22:33

در پی شهادت شیخ نمر باقر النمر صادر شد

بیانیه بسیج دانشجویی و جمعی از دانشگاهیان سوادکوه به مناسبت شهادت «شیخ نمر باقر النمر»

بسیج دانشجویی و جمعی از دانشگاهیان سوادکوه به مناسبت شهادت «شیخ نمر باقر النمر» بیانیه ای صادر کردند.

بیانیه بسیج دانشجویی و جمعی از دانشگاهیان سوادکوه  به مناسبت شهادت «شیخ نمر باقر النمر»

به گزارش سوادکوه آنلاین، بسیج دانشجویی و جمعی از دانشگاهیان سوادکوه  به مناسبت شهادت «شیخ نمر باقر النمر» بیانیه ای صادر کردند.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَيْهِ راجِعون

هنوز چندی از واقعه هولناک منا نگذشته و ازغم واندوه آن کاسته نشده هنوز رژیم جنایت کار سعودی به قتل وکشتار مردم بی دفاع یمن ادامه میدهد، هنوز حاکم دست نشانده جنایتکار و سفاک سعودی دست ازحمایت تروریست ها درعراق وسوریه برنداشته واین بار هم این رژیم برگی دیگرازدفترقطورجنایات خود را به تصویرکشید.

حاکم دست نشانده این کشور حکم سرنگونی حکومتش را درغالب یک طرح صهیونیستی امضا کرد آن هم اعدام شیخ شجاع شیعه شهید باقر النمر رهبرفقید شیعیان عربستان است.

 باخیال باطل سرکوب ترویج اسلام راستین و به انزوا کشاندن شیعیان آن کشورغافل از آن که فرزندان عاشورا هرگز از اسارت وشهادت نمی هراسند وشهادت درراه خدارا یک توفیق میدانند.

بسیج دانشجویی و جمعی از دانشگاهیان سوادکوه با محکوم کردن جنایت رژیم آل سعود و تسلیت به محضر حضرت ولی عصر (عج) مقام معظم رهبری و مسلمانان به ویژه شیعیان جهان از خداوند متعال می خواهیم شر دشمنان را از کشورهای اسلامی دور ساخته و به عزت و وحدت مسلمین بیفزاید.دیدگاه شما در مورد : بیانیه بسیج دانشجویی و جمعی از دانشگاهیان سوادکوه به مناسبت شهادت «شیخ نمر باقر النمر»

بیانیه بسیج دانشجویی و جمعی از دانشگاهیان سوادکوه  به مناسبت شهادت «شیخ نمر باقر النمر»

  • پربازدیدترین ها