جمعه 01 تیر 1397 19:17:40

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 36370

تاریخ انتشار : 13/10/1394 - 06:45

به دلیل مصدومیت

مهدی تقوی حضور در جام تختی را از دست داد

دارنده ۲ مدال طلای کشتی آزاد جهان به دلیل مصدومیت حضور در جام بین‌المللی تختی، به عنوان مرحله اول انتخابی تیم‌های ملی کشتی را از دست داد.

مهدی تقوی حضور در جام تختی را از دست داد

به گزارش سوادکوه آنلاین، با توجه به اینکه مهدی تقوی، دارنده 2 مدال طلای جهان به دلیل عدم حضور در مسابقات مقدماتی برای کسب سهمیه حضور در انتخابی تیم ملی جواز حضور در مرحله اول این مسابقات (جام تختی) را نداشت، اما با مساعدت مسئولان فدراسیون کشتی تصمیم گرفته شد که مجوز حضور تقوی به همراه عزت‌الله اکبری در جام تختی به عنوان مرحله اول انتخابی تیم‌های ملی کشتی صادر شود.

اما مهدی تقوی با انتشار متنی در صفحه شخصی‌اش از مصدومیتش خبر داد و اینکه نمی‌تواند در جام تختی روی تشک برود و حداقل نیاز به 2 ماه استراحت برای بهبودی کامل دارد.

وی عنوان کرده است که در حال آماده‌سازی و تمرین برای مسابقات جام تختی بودم که از ناحیه کشاله ران دچار آسیب‌دیدگی شدم و به دستور پزشکان نیاز به 2 ماه استراحت کامل دارم و برای دوستانم در المپیک آرزوی موفقیت می‌کنم.

با این اوصاف به نظر می‌رسد تقوی بعد حضور در المپیک‌های 2008 پکن و 2012 لندن که دست خالی هم ماند، شانسی برای حضور در المپیک 2016 ریو نخواهد داشت و باید از خانه نظاره‌گر این مسابقات باشد.


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : مهدی تقوی حضور در جام تختی را از دست داد

مهدی تقوی حضور در جام تختی را از دست داد

  • پربازدیدترین ها