شنبه 02 تیر 1397 16:47:30

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36321

تاریخ انتشار : 12/10/1394 - 16:32

مفتی دربارسعودی:اعدام شیخ نمر رحمت است

مفتی دربار آل سعود، احکام ظالمانه برای اعدام مخالفان حکومت را اقدامی قانونی و "رحمت بر بندگان" توصیف کرد.

به گزارش سوادکوه آنلاین، در پی اعدام 47 تن از مخالفان آل سعود از جمله آیت الله نمر باقر النمر رهبر شیعیان عربستان، عبدالعزیز آل الشیخ با حضور در تلویزیون عربستان اظهار داشت: اجرای حکم "قانونی" اعدام برای 47 "جنایتکار" با استناد به کتاب خدا و سنت پیامبر (ص) انجام شد و این اقدام برای حفظ امت و دفاع از ثبات و استقرار و امنیت میهن و مال و ناموس و تفکر هم میهنان بود(!)

مفتی دربار آل سعود افزود: "در این احکام قانونی شک و شبهه ای نیست. این ها حدود خداوند است که کسی در آن از دیگری تمایز ندارد و برای همگان یکسان است و موجب برقراری عدل و انصاف و رفع ظلم و تحقق امنیت خواهد شد".

البته شیخ وهابی این نکته را نادیده گرفت که تا کنون هیچ یک از شاهزادگان سعودی که با سرقت اموال ملت به لهو و خوشگذرانی در داخل و خارج از عربستان مشغولند بر اساس کتاب خدا و سنت پیامبر محاکمه نشده اند و شبکه های ماهواره ای سراسر فساد مانند روتانا، ام بی سی، ای آر تی و غیره را اداره می کنند. 

اعدام شیخ نمر روحانی برجسته عربستانی، واکنش های گسترده را در داخل و خارج از این کشور به دنبال داشته و مردم شهر شیعه نشین قطیف عربستان و اهالی مناطقی از بحرین نیز با به راه انداختن تظاهرات، به این جنایت رژیم آل سعود واکنش نشان دادند.


منبع : العالم
دیدگاه شما در مورد : مفتی دربارسعودی:اعدام شیخ نمر رحمت است

مفتی دربارسعودی:اعدام شیخ نمر رحمت است

  • پربازدیدترین ها