جمعه 24 آذر 1396 11:41:38

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 36257

تاریخ انتشار : 11/10/1394 - 15:17

بخشدار زیراب خبر داد

هزینه 7 میلیارد تومانی برای گازرسانی به «کسلیان» سوادکوه

بخشدار زیراب از اعتبار اولیه 7 میلیارد و 440 میلیون تومان برای گازرسانی به دهستان «کسلیان» خبر داد.

هزینه 7 میلیارد تومانی برای گازرسانی به «کسلیان» سوادکوه

به گزارش سوادکوه آنلاین،کیان الهی طی گفت‌و‌گویی از گاز‌رسانی به دهستان کسلیان بخش زیراب سوادکوه به عنوان یکی از مهم‌ترین طرح‌های این بخشداری اشاره کرد و گفت: مجوز حفاری در 16 روستای دهستان کسلیان بخش زیراب صادر شده است.

وی با بیان اینکه دو پیمانکار مشغول فعالیت برای گاز‌رسانی به روستا‌های بخش زیراب سوادکوه هستند، افزود: سعی می‌شود گاز‌رسانی از روستا‌های بن‌بست و یا نزدیک‌ترین روستا‌ها به خط اصلی انجام شود.

بخشدار زیراب سوادکوه با اشاره به اینکه 8.5 کیلومتر خط اصلی به روستای بهمنان برای گازرسانی به دهستان کسلیان داریم، خاطرنشان کرد: یک پیمانکار برای هفت روستا در بازه زمانی 420 روز و پیمانکار دیگر برای 13 روستا‌ی دهستان‌های کسلیان و سرخ‌کلا در بازه زمانی 360 روز با برآورد اعتبار اولیه و با انشعاب علمک به میزان 7 میلیارد و 440 میلیون تومان فعالیت می‌کنند.

الهی با اشاره به اهمیت گاز‌رسانی به بخش زیراب سوادکوه و با بیان اینکه وسعت بخش زیراب برابر با 356/8 کیلومتر مربع که 22/4 درصد شهرستان سوادکوه را در خود دارد، اظهار کرد: بخش زیراب سوادکوه 20 هزار و 291 نفر جمعیت دارد و به دلیل گردش‌پذیر بودن و حضور خوش‌نشین آن جمعیت این بخش به 50 هزار نفر هم در برخی از مقاطع سال می‌رسد.

وی گفت: تراکم جمعیت بخش زیراب برابر با 57 نفر و دو برابر متوسط شهرستانی است.


منبع : فارس-مازندران
دیدگاه شما در مورد : هزینه 7 میلیارد تومانی برای گازرسانی به «کسلیان» سوادکوه

هزینه 7 میلیارد تومانی برای گازرسانی به «کسلیان» سوادکوه