شنبه 25 آذر 1396 08:38:34

 

 

  

 

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار سوادکوه
چاپ

کد خبر : 36256

تاریخ انتشار : 11/10/1394 - 14:24

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه 11 دی 94:

وحدت شرط موفقیت در کارها است/تنها راه برون رفت از رکود اقتصادی پیاده سازی اقتصاد مقاومتی است

ائمه جمعه سوادکوه در نماز جمعه 11 دی 94 اظهار کردند: وحدت شرط موفقیت در کارها است/تنها راه برون رفت از وضعیت موجود در حوزه اقتصادی و رکود پیاده سازی اقتصاد مقاومتی در کشور است.

وحدت شرط موفقیت در کارها است/تنها راه برون رفت از رکود اقتصادی پیاده سازی اقتصاد مقاومتی است

به گزارش سوادکوه آنلاین، حجت الاسلام احمد قربانی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر پل‌سفید ضمن تبریک میلاد حضرت مسیح(ع) اظهار کرد: مسیحیان و پیروان حضرت عیسی (ع) در ادامه دچار شرک شدند ولی قرآن این نظریه را قبول ندارد و می گوید مسیح بنده و رسول خداست.

وی با اشاره به دشمنی دنیای غرب و ضریه زدن به چهره اسلام ناب محمدی تصریح کرد: دنیای غرب، اسلام را دین خشن و جنگ افروز می داند ولی این طور نیست، در حالیکه لوازم خشونت و سلاح های مخرب ساخت کشورهای غربی است.

امام جمعه پل‌سفید افزود: جنایات عظیم و کشتار شیعیان در نیجریه توسط همین جنایتکاران انجام شد.

قربانی با اشاره به سالگرد ابلاغ پیام تاریخی امام خمینی(ره) به گورباچف خاطر نشان کرد: گورباچف گفت: ای کاش ما تاملی بیشتر روی این پیام داشتیم چون حضرت امام(ره) پیش بینی کردند و فرمودند: «من خرد شدن استخوان های کمونیسم را می شنوم» ولی دقت نکردیم.

وی به اجرای توطئه استعماری کشف حجاب اشاره کرد و گفت: این عمل تاثیر سویی در جامعه ما داشت که توسط رضا خان با دستور دولت متجاوز انگلیس انجام شد.

امام جمعه پل‌سفید با اشاره به تصویب تحریم‌های جدید کنگره آمریکا در خصوص آزمایش‌های موشکی اظهار کردرئیس جمهور اسلامی ایران در واکنش به این تحریم‌ها در دستوری از وزارت دفاع خواست تا به کارشان با جدیت ادامه دهند.

قربانی تاکید کرد: غرب و آمریکا بدانند آن زمان که ما این موشک ها را نداشتیم تسلیم نشدیم الان که قضیه فرق می کند.

وی در پایان وحدت را شرط موفقیت در کارها دانست و گفت: بیائید وحدت را حفظ کنیم و تفرقه را کنار بگذاریم و از ولایت فقیه پیروی کنیم.

حجت الاسلام محمدزمان رضایی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر زیراب در بخشی از سخنان خود با اشاره به عدم اعتماد به آمریکا توسط دولتمردان و کارشکنی‌های آمریکا در خصوص برجام  اظهار کرد: مقام معظم رهبری فرمودند:« با تمام اطمینانی که به مسئولان داریم اما دشمن بسیار قدار می باشد و اگر هم به ظاهر روی خوش نشان می دهد، نشان از آن دارد که در پس پرده اهدافی دیگر را دنبال می کند».

وی در خصوص وضیعت اقتصادی کشور تاکید کرد: تنها راه برون رفت از وضعیت موجود در حوزه اقتصادی و رکود طبق فرمایشات مقام معظم رهبری پیاده سازی اقتصاد مقاومتی در کشور است.

امام جمعه زیراب با اشاره به نمونه اجرای اقتصاد مقاومتی در سوادکوه خاطر نشان کرد: احیای کک سازی و زغال شویی می تواند بخش اعظمی از بیکاری منطقه و حتی مازندران را حل کند و این امر به همت، پیگیری و حمایت مسئولان استانی بستگی دارد.

رضایی یکی از علل اصلی به نتیجه و سامان نرسیدن طرح های کلان کشور را وجود آلودگی فکری مدیران و افراد دانست و اظهار کرد: به گفته وزیر بهداشت، دکترهاشمی وجود آلودگی فکری در بین مدیران و افراد موجب به نتیجه و سامان نرسیدن طرح های کلان کشور است که با برطرف ساختن آلودگی فکری، آلودگی محیط زیست همچون هوای تهران رفع خواهد شد.دیدگاه شما در مورد : وحدت شرط موفقیت در کارها است/تنها راه برون رفت از رکود اقتصادی پیاده سازی اقتصاد مقاومتی است

وحدت شرط موفقیت در کارها است/تنها راه برون رفت از رکود اقتصادی پیاده سازی اقتصاد مقاومتی است