دوشنبه 04 تیر 1397 18:17:13

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36240

تاریخ انتشار : 11/10/1394 - 13:55

سریال دنباله دار آتش گرفتن آیفون + تصویر

بازهم آتش‌گرفتن یک تلفن‌همراه هنگام شارژ؛ این‌بار نوبت به آیفون 6 پلاس رسید.

به گزارش سوادکوه آنلاین،باتری‌های لیتیوم‌ یونی هم‌اکنون شایع‌ترین نوع باتری مورد استفاده در گجت‌های همراه هستند، این باتری‌ها دو نقطه ضعف دارند، یکی آن‌که با گذشت زمان شارژدهی آن‌ها کاهش می‌یابد و دیگری مشکلی بسیار خطرناک است به‌نام آتش‌گرفتن هنگام شارژ شدن؛ هرچند مشکل دوم همیشه و در همه گوشی‌ها وجود ندارد اما تا به‌حال گزارش‌های زیادی منتشر شده‌است که از آتش‌گرفتن این نوع باتری حکایت دارد.

 
سریال دنباله دار آتش گرفتن آیفون خیال تمام شدن ندارد!
 
تعدد آتش‌سوزی در این نوع باتری باعث شده تا هم‌اکنون محققان درپی یافتن باتری‌های امن‌تر باشند، مطابق گزارشی که از شبکه خبری FOX 5 پخش شد، یک مرد به‌نام David Grimsley ادعا می‌کند آی‌فون 6 پلاس او هنگام شارژشدن آتش گرفته است. Grimsley می‌گوید آتش‌سوزی به‌همراه جرقه و شعله بوده است و می‌توانست کل ساختمان را طعمه حریق کند، او اضافه می‌کند تنها پاسخ اپل به این اتفاق ارسال یک تلفن‌همراه جدید برای او بوده است، دیوید در این حادثه دچار هیچ جراحتی نشده و موفق به فرار شده است.
 
Grimsley پس از این حادثه به‌نوعی دچار پارانویید ( نوعی بیماری که منجر به سوء ظن می‌شود ) شده است، او می‌گوید زمانی که گوشی خود را به‌شارژ متصل می‌کند آن را در محلی که ممکن است دچار آتش‌سوزی بشود قرار نمی‌دهد زیرا می‌ترسد این اتفاق دوباره تکرار شود. آتش‌سوزی در تلفن‌های همراه بیشتر زمانی اتفاق می‌افتد که از شارژرهای غیر اصل استفاده شود اما در رابطه با علت آتش‌سوزی آی‌فون این مرد هنوز چیزی مشخص نیست.


منبع : باشگاه خبرنگاران
دیدگاه شما در مورد : سریال دنباله دار آتش گرفتن آیفون + تصویر

سریال دنباله دار آتش گرفتن آیفون + تصویر

  • پربازدیدترین ها