چهار شنبه 30 خرداد 1397 21:25:15

 

 

 

  

 

 

 

   

 

  

 

   

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار ایران و جهان
چاپ

کد خبر : 36210

تاریخ انتشار : 10/10/1394 - 21:36

تدابیر شدید امنیتی در شهرهای اروپا در آستانه 2016

به دنبال تأکید گزارش ها و تحلیل های امنیتی مبنی بر احتمال وقوع حملات تروریستی از سوی گروهک تروریستی داعش در کشورهای اروپایی در آستانه سال 2016، نیروهای امنیتی در شهرهای مختلف این قاره به حالت آماده باش درآمده اند.

تدابیر شدید امنیتی در شهرهای اروپا در آستانه 2016

به گزارش سوادکوه آنلاین، روزنامه تایمز انگلیس در مطلبی تحت عنوان "استقرار نیروها در شهرهای اروپا برای مقابله با حملات تروریستی احتمالی" نوشت: بیشتر شهرهای اروپا و امریکا در هنگام برگزاری جشن های آغاز سال میلادی که غالبا با آتش بازی و هنرنمایی همراه است اقدامات امنیتی شدید اتخاذ می کنند.

این روزنامه نوشت: شش هزار نیروی امنیتی اقدام به تأمین امنیت میدان تایمز در نیویورک خواهند کرد. همچنین در شهر برلین، از آوردن هر گونه کیف و کیسه به مراسم جشن جلوگیری خواهد داشت. علاوه بر این در بسیاری از شهرها و روستاهای ایتالیا، آتش بازی های معمول در مراسم جشن سال نو، ممنوع اعلام شده است.

تایمز افزود: ترکیه اخیرا دو عنصر گروهک تروریستی داعش را دستگیر کرده است که برای انجام حملات تروریستی در جشن های آغاز سال میلادی، برنامه ریزی می کردند.

این روزنامه افزود: دولت فرانسه نیز برای تأمین امنیت شهروندانش در مراسم کریسمس، حدود 60 هزار نیروی پلیس در سراسر پاریس مستقر خواهد کرد. 


منبع : فارس
دیدگاه شما در مورد : تدابیر شدید امنیتی در شهرهای اروپا در آستانه 2016

تدابیر شدید امنیتی در شهرهای اروپا در آستانه 2016

  • پربازدیدترین ها